Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek van még értelme...

Szerintetek van még értelme ennek a kategóriának?

Figyelt kérdés

Egyre többször olvasom sajnos, hogy ha egy lány ismerkedni szeretne, akkor az "ajánlatok" helyett azt írják neki, hogy "itt nem érdemes", ha pedig egy fiú ír ki egy ismerkedős kérdést, akkor egyből belekötnek, próbálják lehúzni, stb...

Így, hogy ennyire többségben lettek a rosszindulatú emberek itt is, van ennek még egyáltalán értelme?



2020. szept. 3. 23:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Szilvásbuktát, mert azt szeretem!
27 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Attól hogy vannak ilyenek, vannak normálisak is. Bár én csak barátkozok itt, párom van egy másik oldalról, van ami alakul.
2020. szept. 4. 00:33
 2/8 anonim válasza:

Az az igazság, hogy ezt a kategóriát javarészt tinik használják.

Ráadásul az a fajta akiknek soha semmilyen kapcsolata nem volt még, ettől függetlenül mégis osztják az észt.

Ez egyben elszomorító és szánalmas is számomra. 14-18 évesen én kint bandáztam a haverokkal, 17-18 évesen meg már jártuk a Bp-i szórakozóhelyeket.

Most meg az van, hogy a tinik nagy része ki sem mozdul a szobájából. Írogatnak ezzel-azzal, "neten járnak" de személyes kontaktusig nem mennek el.

A rosszindulatúság meg abból ered, hogy egyszerűen frusztráltak amiért nekik a saját tesze-toszaságuk miatt nem jut barátnő/barát.

Így marad az, hogy itt élik ki magukat, vagyis névtelenül idegen embereken vezetik le a feszültséget.

Ez a mai fiatalok jellemzője, egy igazi social media-n nevelkedett trash generáció.

2020. szept. 4. 01:23
 3/8 anonim válasza:
#2 es jól mondja.
2020. szept. 4. 03:47
 4/8 anonim válasza:
#2 Zöld pipa!
2020. szept. 4. 07:09
 5/8 anonim válasza:
2-esnek ment a like.
2020. szept. 4. 18:03
 6/8 anonim válasza:
A felpontozást be kéne vezetni ezen az oldalon is...
2020. szept. 7. 00:15
 7/8 anonim válasza:
Ja
2020. szept. 7. 18:03
 8/8 anonim válasza:
#2 Azért nem kell általánosítani. Attól, hogy te ezt látod, az nem azt jelenti, hogy az egész generáció ilyen. Social media ide vagy oda. Feltételezem te X vagy Y generációs vagy. Hát rólatok is lehetne mondani, pár negatívumot, de attól még nem bélyegzem meg kollektívan az ilyen embereket.
febr. 4. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!