Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek, mi vonzza az...

Szerintetek, mi vonzza az embereket abban, hogy magashegység kategóriába tartozó hegyeket másszanak meg? Főleg olyan magasságokba, amit halálzónának is neveznek? Mi motiválhatja ezeket az embereket? Mi az értelme, ha van?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a Himalájai magas hegyekre, pl.: Everest, Annapurna, Nanga Parbat, K2,

#ok #Halálzóna #magashegységi alpinizmus
2017. dec. 15. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hímtagméregetés.
2017. dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy érted, ezek az illetők ezzel mutatják meg maguknak és másnak, hogy milyen "szuper emberek ők"?
2017. dec. 15. 23:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. dec. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Azért mert szereti ezt csinálni. Kedves 1. kinek is dicsekszik? :D Max magának. Kérdező ez olyan mint pl tegyük fel te szeretsz főzni. Ő is szeret főzni de ő nem hobbiból csinálja hanem az élete részévé vált.
2017. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Meg ha azért is teszi hogy elmondhassa milyen szuper ember akkor is, ha megmássza az Everest akkor igen ő egy kib*szott szuper ember. :D
2017. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, nem tagadom, hogy mekkora teljesítmény.:D
2017. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen feszegeti saját határait. Mint aki el kezd futni. Először csak a busz után 5 métert.. aztán egy két kört a tömb körül.. utána jönnek a kilóméterek a félmaraton, maraton stb.. a folyamatos fejlődés része. Jó érzés elérni egy lehetetlennek tűnő célt. Szerintem ezért
2017. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik cimborám szokott az Alpokban tevékenykedni, soha nem dicsekszik vele, ha facebookon van is kép róla, azt mindig valaki más ossza meg róla. Egyszer kérdeztem tőle, miért csinálja ezt a hobbit. Választ már sokszor hallottam mástól: Mert ott van.
2017. dec. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek a választ.

Mindenkinek ment a zöld kéz.

2017. dec. 19. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!