Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi értelme van a tabletnek,...

Mi értelme van a tabletnek, mint kategóriának?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mi értelme van egy tabletnek? Zsebben hordozni túl nagy, arra ott van az okostelefon, érdemi munkára meg túl kicsi. Gépelni lassú és kényelmetlen rajta, filmet nézni kicsi a kijelző. Oké, egy házhoz járó üzletkötőnek, akinek nem kell sokat gépelnie hasznos lehet, mert könnyebb, mint egy laptop, de otthoni felhasználónak minek? Játékra? Arra azért túlzás.

Nekem van asztali gépem, laptopom, okostelefonom, de a tabletet nem tudnám mire használni. Aki meg tablettel fotózik azt legszívesebben orba vágnám!



2018. okt. 3. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek jó nagy része csak tartalmat fogyaszt, arra meg pont jó a tablet.


- facebook

- insta

- youtube

- twitch

- híroldalak

- blogok

- filmek

2018. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én leginkább filmeket, sorozatokat nézek rajta, néha utazás közben is. Ez azért jó, mert a telefonom képernyője kicsi hozzá, a laptopomat meg féltem attól, hogy átvigyem a fék városon, úgyhogy tökéletes megoldás nekem a tablet. Táska meg mindig van nálam, úgyhogy a tárolása sem okoz gondot.
2018. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mióta 5,5-6,2” közötti telefonokat gyártanak, egy 7”-os tablet tényleg sokkal kevesebb felhasználót szólít meg. Ez az eladásokon is látszik. Ennek ellenére, amíg nekem volt, sokkal többet használtam, mint a laptopom. A laptop munkára kényelmetlen, játékra gyenge, ha meg csak úgy hirtelen elő kell kapni, ahhoz nagy.
2018. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7 colos tabletem van. Arra tökéletes, amire vettem. Lefekvéskor olvasni, netezni, filmet nézni, némi kis játék. Ezeken kívűl érdemben úgy sem lehet másra használni. A 10 colos már kényelmetlenül nagy, a 7-es pont jó. (Asszonynak vettem anno 10 colos tabletet, 2 hónapra rá el is adtuk.)
2018. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
könyveket olvasok rajta/ágyban, hason fekve/
2018. okt. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!