Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Keresztények, akik nem Jehova...

Keresztények, akik nem Jehova Tanúi! Ki akar itt beszélni az életről, és a Bibliáról? Kezdő keresztény vagyok.

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 18:55
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Sorry, csak olyan sok ismeretlen komment van :D


De az ateistáknak:


Tit 1,15: "Minden tiszta a tisztának, de a fertőzötteknek meg a hitetleneknek semmi sem tiszta, sőt szennyes mind az elméjük, mind a lelkiismeretük."

2020. szept. 4. 23:00
 22/32 anonim válasza:

Attól, hogy valaki ateista, nem kell így beszélned velük...Jézus sem ítélkezett felettünk, akkor te mi jogon teszed?

Ja és 19es voltam.

2020. szept. 4. 23:17
 23/32 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom hogy ez van, de látom az interneten, hogy az ateisták is, milyenek a hívőkkel. pl. miért hisznek az emberek egy olyan lényben amire nincs bizonyíték? Hawking is megmondta, hogy a tudomány megválaszolta amit 2000 éve óta keresünk, hogy nincs sors, se Isten. Sajnos mindenkiben van egy kis harag, de próbálom a démont magamból elkergetni :) Lehet, hogy a vallások akadályozták a fejlődést és háborúztak ezek miatt, de a tudománynak is lehet köszönni negatív energiában. Pl. köszi szépen az atom bombákat, a csernobilt pedig azokat nem kellett volna megcsinálni, és a fegyvereket is stb... Mi lesz ha majd a tudomány létrehoz egy működő fekete lyukat a Földön? Bármi lehetséges.
2020. szept. 4. 23:26
 24/32 anonim válasza:

Ez butaság, ezerszer megcáfolták, hogy mini fekete lyuk jöjjön létre a CERN-ben.

A vallásokra pedig semmi szükség, második felvilágosodás kell, kis hazánkban pedig első lépésként szekularizáció.

2020. szept. 5. 09:32
 25/32 A kérdező kommentje:
Nekem pedig Jézus Krisztus második eljövetele kell. Már várom Őt :D
2020. szept. 5. 10:21
 26/32 anonim válasza:
Arra aztán várhatsz, én a helyedben akkor egész nap csak aludni próbálnék, hogy legalább álmomban valóra válhasson :D
2020. szept. 5. 11:11
 27/32 A kérdező kommentje:
Aki elutasít engem az emberek előtt, akkor én is elutasítom őt az én mennyei Atyám előtt.
2020. szept. 5. 11:15
 28/32 anonim válasza:
Akinek képzelt barátja van, azon én csak nevetek. Sötét középkor.
2020. szept. 5. 12:47
 29/32 A kérdező kommentje:
Nekem nincs képzelt barátom :D
2020. szept. 5. 12:51
 30/32 anonim válasza:
Isten kegyelme örökké megmarad. Én is katolikus vagyok, szívesen beszélgetnék veled. Életünkben megismerjük a jót és a rosszat. Ezután megrögződünk a jóban mint az Úr angyalai. Életünk célja a Menny fényével elárasztani a világot. Ehhez azonban megismerés kell, megismerni azt akit szeretünk, Krisztust.
2020. szept. 5. 18:38
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!