Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Keresztények, akik nem Jehova...

Keresztények, akik nem Jehova Tanúi! Ki akar itt beszélni az életről, és a Bibliáról? Kezdő keresztény vagyok.

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 18:55
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Ha én meghalnék balesetben, akkor a Mennyben találom magamat? Mert ha összeütköznénk egy teherautóval akkor azt senki sem élné túl. Vagy pedig éreznék még fájdalmat az autóban, de aztán semmi, és látom a fehér fényt? Szerintem sokkal jobb a Mennybe találás.
2020. szept. 5. 18:55
 32/32 anonim válasza:

Egy keresztény kizárólag Isten kegyelmének köszönheti, hogy örök élete van, hiszen maga a saját cselekedeteivel azt nem érdemelheti ki.

„Hiszen kegyelemből van üdvösségetek a hit által, és ez nem tőletek van: Isten ajándéka ez; nem cselekedetekért, hogy senki se dicsekedjék.”

(Efezus levél 2:8–9)

2020. szept. 5. 19:00
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!