Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Fiúk, minek veszitek ezt?

Fiúk, minek veszitek ezt?

Figyelt kérdés
Ha egy alacsony lány/nő mondjuk megkér titeket, hogy legyetek szivesek levenni valamit egy felső polcról, akkor azt ti közeledésnek veszitek? Vagy csak annak, hogy a segítségeteket kérik?

2020. okt. 2. 18:40
1 2
 1/15 anonim válasza:

Megkér rá, leveszem, elsétál és soha többé nem látom.


Ha ott maradna utána és mindenképp szóval tartana maximum akkor

2020. okt. 2. 18:44
 2/15 anonim válasza:
Miért venném közeledésnek? Ez így önmagában véve semmit sem jelent. De ha utána elkezd velem beszélgetni, flörtölni, akkor már elgondokodom.
2020. okt. 2. 19:04
 3/15 anonim válasza:
*elgondolkodom
2020. okt. 2. 19:04
 4/15 anonim válasza:

Hasonlóan mint a többiek, ha csak simán megkér, akkor nem veszem semminek. Szívesen segítek.

Lányoktól néha meg is szoktam kérdezni, hogy segítsek-e, akár valamit levenni a polcról, ha látom hogy szerencsétlenkedik. Vagy ha pl nagyobb a csomagja vonatnál, ott is megszoktam kérdezni, hogy segítsek-e feltenni vagy levenni.

Nem látok bele többet. Volt olyan, mikor pasi nem tudta feltenni a poggyász tartóra a táskáját, akkor tőle is megkérdeztem, hogy segítsek-e. Tőle se akartam semmit :D

Ugyan így nem látnék bele abba, semmit ha valaki csak úgy megkérne egy ilyenre.

2020. okt. 2. 19:24
 5/15 anonim válasza:
Én sem látnék bele semmit, mert nem hiszem, hogy ma amikor megkért a 80 körüli mama, hogy vegyem le neki amit kért, akkor rám akart volna hajtani :D
2020. okt. 2. 20:48
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert én úgy jártam, hogy megkértem rá egy srácot. Látásból ismerem. Aztán pár nap múlva jutott a fülembe a pletyka, miszerint én ki akartam vele kezdeni 😅
2020. okt. 3. 11:48
 7/15 anonim válasza:
Lehet, hogy ő annak vette, vagy annak akarta venni. Vagy egyszerűen csak dicsekedni akart másoknak egy kitalált történettel, hogy egy jó csaj nyomult rá.
2020. okt. 3. 12:36
 8/15 A kérdező kommentje:

#7

Persze, értem én, de ez így elég kellemetlen nekem.

2020. okt. 3. 12:38
 9/15 anonim válasza:
Velem is volt ilyen, azóta inkább nőt vagy nálam sokkal idősebb férfit kérek meg, ha lehet. De azért szerencsére nem minden korombeli pasival volt ilyen kínos helyzet, pedig sokat kértem már meg a kemény 150 centimmel. Vissza lehet kérdezni, hogy “neked esetleg nem kell valami az alsó polcról?” 😃
2020. okt. 3. 12:52
 10/15 A kérdező kommentje:

#9

Ez jó 😄

2020. okt. 3. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!