Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok? Ti szoktatok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Ti szoktatok a párotok kedvére tenni olyasmival, hogy pl úgy öltözködtök ahogy neki tetszik? Vagy olyan ékszert vesztek fel amit nem szerettek de csak is az ő kedvéért? Esetben ha nektek az a ruha nem jön be,és még is fel veszitek?

Figyelt kérdés

Pl a fiú vesz a lánynak valami csinosabb inget vagy 1 részest ajándékba. Esetleg háló inget...

(Néhai alkalomra,esti séta vacsorával vagy hasonlók)


Vagy egy sexy hálóruha?

(tegyük fel hogy nem szimpi vagy csak az anyaga nem?)



Esetleg vissza utasítanátok hogy nem tetszik???



#blúz #ing #hálóing #elegáns ruha #Ajandék ruha #Sexy pizsama
2020. szept. 27. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt még barátom, de szerintem néhány alkalommal simán belefér hogy felveszek olyat ami nekem annyira nem tetszik, de neki igen.
2020. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem szeretem ha óra van rajtam de ha elmegyünk valahova mindig akarja hogy rajtam legyen de én nem szeretem hordani 17. szülinapomra kaptam egy hublot óra de nemtom nem vagyok az az órás

18l

2020. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Én kopasz vagyok (nyírom, nem hullik), egyszer egyik exem kedvéért meghagytam hosszabbra, mert kíváncsi volt, hogy milyen a göndör hajam. Én utálom, nagyon sok macera van vele.

Szóval szerintem az, hogy egyszer egyszer egy egy apróságban valaki kedvére tegyél főleg ha szereted az semmi egy ilyenhez képest.

2020. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Még nem volt barátom, de ha lesz is, akkor sem fogok számomra kényelmetlen, vagy éppen nem tetsző ruhákat hordani, csak mert neki tetszik. Alapból sem fektetek nagy hangsúlyt az öltözködésre, leginkább csak egy (lyukmentes) farmert hordok egy egyszerű pólóval, plusz ha kell, pulcsi. Ennél bonyolultabbat akkor sem viselnék, ha cigány gyerekek potyognak az égből. Egyszerűen feleslegesnek tartom, és nem is értem azokat a lányokat, akik órákat töltenek el az öltözködéssel. Nem ítélem el őket, vagy ilyesmi, csupán nem értem, minek vacakolnak ezzel. Ugyanez az ékszereknél: sosem viselek, és a szerelmem sem tudna meghatni. Egyszerűen rosszul vagyok egy fülbevaló, vagy épp egy nyaklánc gondolatától. És senki kedvéért nem érezném kényelmetlenül magam.


Amúgy ha a fiú kicsit is ismer, tudja, hogy felesleges nekem ruhákat vennie, pláne a kérdésben felsoroltak közül. Én is csak akkor megyek ruhabolt közelébe, ha már muszáj, de akkor sem egyrészeseket, vagy ingeket választok... Alkalmi ruhát pedig ne ő vegyen nekem, főleg ne úgy, hogy nem tudja biztosra, hogy tetszik-e nekem, vagy hogy egyáltalán jó-e a méret. Hálóinget meg pláne ne adjon. Ha nagyon ajándékoznatnéka van, vegyen könyvet, de ne ruhát!


És ha esetleg mégis ékszereket vagy ruhákat próbálna rámtukmálni, és képtelen lenne elfogadni, hogy én nem ilyen vagyok, akkor egyértelművé válna, hogy kapcsolatunk konkrétan halott. Mert ha nem tud elfogadni olyannak, amilyennek, akkor az egésznek semmi értelme.


Oké, mint az előző válaszok mutatják, vannak, akik másképp gondolkodnak erről... De én nem látom értelmét. Talán mert én sem várnám el ezt a kis "áldozatot”, sőt zavarna, ha tudnám, a másik csak azért csinál valamit, ami számára kellemetlen, hogy a kedvembe járjon. Plusz nekem sosem jutna eszembe, hogy ruhadarabot ajándékozzak neki, vagy mit tudom én... És ugyebár mindenki magából indul ki. Nekem kifejezetten furcsa, hogy valaki ezt normálisnak találja. Azt sem értem, mit érne egy fiú azzal, hogy felveszek egy neki tetsző darabot. Én se éreznék semmit, ha a fiú olyan ruhát hordana, ami nekem tetszik. Hogyan lesz nekem attól jobb, hogy rátukmálok valamit? Hordja azt, ami neki tetszik, ami kényelmes neki... Eszembe se jutna ilyesmit adnom neki ajándékba vagy épp befolyásolni. Minek?


16/L

2020. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem szokott a párom ruhát venni ajándékba, valószínűleg a méretet nem találná el amúgy, mert még nekem sem mindig sikerült alapos felpróbálás nélkül :D

Deee alapból úgy jöttünk össze, hogy már akkor is tetszett neki az öltözködésem, és voltak ruhadarabok, amiket gyakrabban dicsért meg, így kb. kitapasztaltam idővel, hogy mik tetszenek neki, így akaratlanul is azokat többször veszem fel... :D Szexibb dolgokat is sokszor kifejezetten az ő kedvéért, főleg, amikor szeretném feldobni picit a dolgokat :D

2020. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

15-16 évesen ilyen pasim volt, kedvéért felvettem olyan ruhákat, hálóinget amit addig nem hordtam. Aztán megtetszett és azóta is szívesen viselek hasonló ruhákat.

25L

2020. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!