Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki szívesen...

Van itt olyan aki szívesen csatlakozna egy olyan csoporthoz, ami a léttel, Istennel, és a mindenséggel foglalkozik? Filozófia, szociológia, spiritualizmus témákban érdekelt személyek akik szivesen csatlakoznának ilyesmihez?

Figyelt kérdés

Facebookon létre hoznék egy csoportot mondjuk

Csak olyanok jelentkezését várnám akik komolyabban is foglalkoznak a témával.


2020. okt. 19. 07:31
 1/8 anonim válasza:
Nincs facebookom.
2020. okt. 19. 07:47
 2/8 anonim válasza:
én
2020. okt. 19. 09:18
 3/8 anonim válasza:
Èn nem akarok ilyen hitgyülisekkel beszèlgetni mert elèg volt belőletek.
2020. okt. 19. 11:32
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tartozom 1 felekezethez sem. Ez nem vallás gyakorlás és nem hittérítés. Csak eszme csere semmi több

Én tiszteletben tartom az ember szabad akaratát, és azt is hogy ez esetleg másokat lázít vagy felbosszant. Sajnálom, nem állt szándékomban. Nem is erőltetnék senkire semmit Csak egy egyszerű kérdés volt

Köszönöm

2020. okt. 19. 11:38
 5/8 anonim válasza:

A téma érdekel, a csoportokkal szemben van bennem némi fenntartás... legalábbis az elejèn.

Mièrt szeretnèd ezt a csoportot?

2020. okt. 19. 16:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem muszáj csoport. Csak gondoltam több ember hozzá tud szólni egy adott témához. Több eszmecsere zajlik egyszerre. Végülis várok ötleteket is
2020. okt. 19. 17:12
 7/8 anonim válasza:

Jó az elképzelés...kellene szerezni egy scientológust is meg hitgyülist is a kontraszt miatt :D (csak trèfa)

A fényt képviselem :)

2020. okt. 19. 17:31
 8/8 anonim válasza:
És szex is lesz?
2020. okt. 23. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!