Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mi ez a sok ismerkedős kérdés...

Mi ez a sok ismerkedős kérdés lányoktól itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Közülük soknak vannak barátaik és szépek, akkor miért van igényük itt valamilyen kapcsolatot keresni amikor a való életben már van vagy könnyedén szerezhetnének barátot vagy társat.


Régebben nagy részt csak fiúk írtak ilyen kérdést. Miért növekedett meg hirtelen a nőktől az ilyen jellegű kérdések.


Nem mintha probléma lenne csak tényleg érdekel.



2020. nov. 4. 21:07
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*....nőktől az ilyen jellegű kérdések?
2020. nov. 4. 21:08
 2/22 anonim válasza:
Mert meglátták, hogy mennyi magányos ember van ezen az oldalon, ők pedig jó trollok módjára beetetik az ilyen embereket. Ennyi az egész.
2020. nov. 4. 21:11
 3/22 anonim válasza:
Magányos fiúk pontosabban
2020. nov. 4. 21:11
 4/22 anonim válasza:

Szerintem csak nőnek adják ki magukat.

Mondjuk én is itt szoktam ismerkedni nő létemre, a jelenlegi páromat is itt szedtem össze, de én nem vagyok szép :D

Nem véletlenül szokták mondani valamire hogy "túl szép hogy igaz legyen"

Egy szép nőnek valóban nincs szüksége arra hogy itt kapálózzon, hallgass a megérzéseidre és ne hagyd magad bepalizni.

2020. nov. 4. 21:17
 5/22 anonim válasza:
Vannak itt biztos lányok is, de viszont a sok troll tönkre akarja tenni ezt a kategóriát is, mert nekik nincs senkijük, akkor másnak se legyen az.
2020. nov. 4. 21:20
 6/22 A kérdező kommentje:
Tényleg van köztük nő és akad aki szép is. Onnan tudom, hogy Instagramon is beszéltem velük és ott láttam róluk képeket.
2020. nov. 4. 21:21
 7/22 anonim válasza:

Instagramot is lehet csinálni egy perc alatt kamu képekkel.

Csak akkor tudhatjuk valakiről hogy az-e akinek kiadja magát, ha találkozunk vele. Vagy ha minimum videotelefonálunk.

2020. nov. 4. 21:30
 8/22 anonim válasza:
Barátkozni akarnak ezek a lányok, azt pedig szabad kapcsolatban is. Én kettővel már összebarátkoztam innen, pedig feleségem van, de neki sincs ellenére, sőt szorgalmazza, hogy barátkozzunk. Nem trollok, azok akiknek mondták maguk és jól megvagyunk.
2020. nov. 4. 21:31
 9/22 anonim válasza:

Én lány vagyok és írtam is ki ilyen kérdést.

Hogy mi motivált? Barátokat akartam szerezni. De mivel mindenki csak szexpart keresett aki hím nemű és írt, így eléggé kiábrándultam ebből.

2020. nov. 4. 21:39
 10/22 A kérdező kommentje:

#8 #9 Ez amúgy logikus. Nem is értem miért nem gondoltam erre. Valamiért meglepődtem ezen de nem tudom miért.


#9 Azért vannak rendes pasik is ezen az oldalon akik nem szexpartnert keresnek. Nem is kell messzire menned például itt a válaszolók közül a 8-as de én is ilyen vagyok.

2020. nov. 4. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!