Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mi ez a sok ismerkedős kérdés...

Mi ez a sok ismerkedős kérdés lányoktól itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Közülük soknak vannak barátaik és szépek, akkor miért van igényük itt valamilyen kapcsolatot keresni amikor a való életben már van vagy könnyedén szerezhetnének barátot vagy társat.


Régebben nagy részt csak fiúk írtak ilyen kérdést. Miért növekedett meg hirtelen a nőktől az ilyen jellegű kérdések.


Nem mintha probléma lenne csak tényleg érdekel.



2020. nov. 4. 21:07
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
#10: És az szerinted érdekel valakit is? A normális faszikat ugyanúgy lapátra teszik 2-3 üzenet után. Te a beledet is kidolgozhatod, érdeklődhetsz ezerrel, 10-ből 9 esetben jó, ha egyáltalán választ kapsz, vagy két sorban nyekegnek valamit, de arra már nem futja, hogy ők is kérdezzenek tőled, vagy hogy bármilyen témát felhozzanak, ami esetleg tovább gördíthetné a beszélgetést. Ha kicsit lassabban haladsz, rád unnak, ha át akarsz térni más beszélgetési lehetőségre, akkor befosnak. Ritka kivételként akad 1-2 ember, aki nem kamus, és még normális is, de a többség nagy nulla. Hiába vagyok normális, tisztességes velük, akkor is lelépnek vagy hárítanak. Ráadásul fingjuk sincs arról, hogy a beszélgetés nem azonos azzal, hogy odaböfögnek valami választ, miközben ők semmit sem tesznek azért, hogy ez kölcsönös megismeréssé váljon. Azt hittem, hogy itt tudok majd normális, tisztességes emberekkel beszélni, de tévedtem.
2020. nov. 4. 22:12
 12/22 anonim válasza:
11-esnek teljesen igaza van :)
2020. nov. 4. 22:19
 13/22 anonim válasza:

11-esnek igaza van.

Annyival kiegészíteném itt a legtöbb lány, sőt online felületen az egész ismerkedést, beszélgetést nem veszi komolyan, csak unaloműzőnek használja és kész. Nem is foglalkozik azzal, hogy másiknak mennyit jelent egy beszélgetés, mert éppen magányos, vagy maga alatt van, netán komolyan gondolná az ismerkedést is. Nem érzik át a lányok a virtuális ismerkedés súlyát, sőt az egész netes dolgot. Legtöbbjük élőben éli ki magát, ott bulizik aztán ennyi. Ide néha feljön aztán fogalma sincs az itteni világról, mert nem tapasztalta meg, hanem a kinti világot ismeri. Pedig ez is ugyanaz, ha egy városban lakunk, bármikor lehetne talizni és meginni valamit.

2020. nov. 4. 22:24
 14/22 anonim válasza:

Hát:

A, Szerintem többsége mégis férfi, csak jól álcázzák;

B, Lehet, hogy balhé van a "Paradicsomban", és itt keresnek megnyugvást;

C, Letelt a szokásos 2 év, amikor is a rózsaszín köd kezd elhalványulni.

2020. nov. 4. 22:26
 15/22 anonim válasza:
#13: Ezek már attól is befosnak, ha megkérdezed, hogy melyik megyében laknak. Ráadásul elvárják, hogy udvari bolondként szórakoztasd őket. Ha szeretnéd őket jobban megismerni, lelépnek, ha szeretnél velük máshol (Facebookon, skype-on stb.) beszélgetni, lelépnek. És nem arról van szó, hogy rögtön valamilyen elérhetőséget kérsz, hanem napok vagy akár 1 hét után is ugyanolyan beszariak, nem hogy találkozzanak veled. Lehetsz te akármilyen türelmes, figyelmes, érdeklődő, akkor sem jutsz ötről a hatra. És persze törheted a fejed, hogy már megint mit rontottál el, holott lehet, hogy megint csak egy beszari/közönyös némberbe sikerült belebotlanod.
2020. nov. 4. 22:44
 16/22 anonim válasza:

#11

Én bennem nincsen harag ezek a nők iránt, én nem így fogalmaztam volna, viszont ha teljesen tárgyi, objektív szempontból közelítem közelítem meg a témát, akkor minden szavadban igazságot találok :D. Minden utálat nélkül mondom, hogy tényleg így van, hogy mintha a lányok elhinnék magukról, hogy csak azért, mert lányok és emiatt talán kapnak több levelet, ezért minden jár nekik. Beszéltem már többel is, akik egyről a kettőre eltűrnek, csak azért, mert például mondtam neki, hogy ők is kérdezzenek, vagy nem a kérdés-válasz -> kérdés-válasz -> kérdés-válasz felszínes dolgok megbeszélése mentén vittem a beszélgetést, hanem egyszer-kétszer rákérdeztem őszintébben valamire. (Őszinte alatt nem azt kell érteni, hogy megkérdeztem milyen pózban szereti a szexet, hanem egyszerűen egy teljesen normális témára kérdeztem rá). Persze lehet valaki tényleg megunta vagy tényleg nem illettünk össze (barátilag) vagy valami más történt, ami nem az én dolgom, de a nagy résznél tényleg mintha egy kiváltságot éreznének, hogy kinek hajlandók normálisan válaszolni. Meg ezt én is tapasztaltam, ha kérdezgettem tőlük, akkor válaszoltak, és egy idő után vagy megunták és nem írtak többet, vagy ha rá akartam térni más beszélgetési lehetőségre, akkor abbahagyták.


Mint ahogy mondtam én tényleg nem haragszok rájuk és ez inkább tényleg csak azoknak szól, akik kiváltságot éreznek magukban és lenéznek, amikor ezért semmit sem tettem. Meg álszentség is lenne azt mondani, hogy én még sose nem volt, hogy nem írtam vissza valakinek, ezt Isten bocsássa meg nekem meg azt is, ha rosszul látom a helyzetet. Azt is hozzá kell tenni, hogy minden esetben barátkozós kérdésről volt szó, nem párkapcsolatról és a lány írta ki a barátkozós kérdést.


Valószínűleg sokszor ez azért lehet, mert nagy eséllyel nem is csaj az illető. Na meg akár az is lehet, hogy valamelyik csak instagramm követőket akar. Mondjuk tényleg furcsa, amikor egyértelműen igazi személyről van szó, sok baráttal, párkapcsolattal és még a személyiségükön is az látszik, hogy nincs szükségük, hogy itt ismerkedjenek, sőt nem is akarnak ismerkedni egyáltalán. Róluk szólt az első bekezdés.

2020. nov. 4. 22:45
 17/22 anonim válasza:
#16: Belőlem az elkeseredettség és valamiféle harag keveréke beszél. Igenis haragszom azokra, akik azt mondják, hogy ismerkedjünk, de semmit nem tesznek hozzá a dologhoz. Haragszom azokra, akik azt mondják, hogy ők nem tűnnek el szó nélkül, mégis lelépnek. Haragszom azokra, akikre igenis időt és energiát fordítok, akiket próbálok normális módon megismerni, mégsem engednek közelebb magukhoz. És ez nem egy-két eset, hanem sorozatos. Haragszom azokra, akik picsognak, hogy rájuk soha senki sem figyel fel, de amikor normális módon próbálok közeledni, azt is semmibe veszik. Én ennél többet nem tudok tenni, és nem is akarok.
2020. nov. 4. 22:54
 18/22 anonim válasza:
17-es ne haragudjál rájuk, mert semmi értelme nincs. Csak pozitívan álljál hozzá, hogy na majd ez a mostani lánnyal, jobban fognak alakulni a dolgok. Ha úgy állsz hozzá, hogy idő és energia pocséklással jár ez számodra, akkor hagyd a fenébe. Én nem érzem annak. Kényelmesen fekszek az ágyba és letudom gépelni a mondatokat illetve amit gondolok. Semmi erőfeszítést vagy ilyet nem érzek ezzel kapcsolatban. Én nekem a fizikai munkánál kezdődik az, amikor valami nem úgy megy ahogy kellene. Álljál hozzá lazán és ne görcsösen. Én is mindenféle témákba betalálom a lányokat, aztán vagy lesz valami vagy nem. De én mindenképpen élvezem a lányokkal való beszélgetést.
2020. nov. 4. 23:01
 19/22 anonim válasza:
#18: Élvezném, ha normálisan kommunikálnának, és ha nem mindig ugyanaz lenne a vége. És igenis idő- és energiapazarlás az, ha odateszed magad, odafigyelsz a másikra, érdeklődsz, de ő szarba sem vesz. Ha te ezt nem érzed pazarlásnak, az a te dolgod. Én másképp látom, és igenis úgy gondolom, hogy ha valaki komolyan akar ismerkedni, akkor csináljon is úgy. Nem hiszem el, hogy egy épeszű nőben rettegést keltene az, ha megkérdezem, melyik megyében lakik, vagy hogy olyan nagy kérés az, hogy ha belemegy egy beszélgetésbe, akkor ő is dolgozzon már egy kicsit.
2020. nov. 4. 23:10
 20/22 anonim válasza:

2# Na végre valaki gondolkozik is!


Magamból kiindulva mi a f@$#t keresnék itt, ha napi szinten találkoznék csajokkal akiket fel tudok szedni?

Unalombol járok fel meg trollkodni

2020. nov. 5. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!