Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mi ez a sok ismerkedős kérdés...

Mi ez a sok ismerkedős kérdés lányoktól itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Közülük soknak vannak barátaik és szépek, akkor miért van igényük itt valamilyen kapcsolatot keresni amikor a való életben már van vagy könnyedén szerezhetnének barátot vagy társat.


Régebben nagy részt csak fiúk írtak ilyen kérdést. Miért növekedett meg hirtelen a nőktől az ilyen jellegű kérdések.


Nem mintha probléma lenne csak tényleg érdekel.



2020. nov. 4. 21:07
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

#17

16-os vagyok

Istenfélő emberként én csak azt tudom mondani, hogy ne haragudj rájuk, ha nekik ez az örömük, akkor legyenek boldogak. Bár őszintén szólva hazudnék, ha azt mondanám, hogy bennem nincs egy kicsi harag vagy frusztráltság sem. Egyszerűen azért, mert tényleg nem tudom, hogy egy-egy beszélgetésnél mit rontottam el.


Azt elfelejtettem tegnap írni, hogy az a legfurcsább, hogy fiúktól szinte egyetlen ismerkedős kérdés sincsen. Nagyon ritkán van barátkozás kategóriába fiúktól kérdés, szinte mindig lányok írnak. Persze az is igaz, hogy lehet a fiús kérdéseket azért nem veszem észre, mert sokszor ők leírnak egy konkrét témát (pl. az írjon, aki szeret motorozni) ezért nem írok nekik, de szerintem még így is több a lány. Lehet sokuk valójában csak troll, akik azon nevetnek, hogy ki az aki egymás után ír nekik privátot, hogy így próbálkozzon párt találni. Én találkoztam már olyannal, aki az egyik kérdésében más életkort írt, mint a másikban, de lehet ez csak félreértés volt.

2020. nov. 5. 10:50
 22/22 anonim válasza:
Én pl azért, mert a környezetemben senki sem szimpatikus.
2020. nov. 5. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!