Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Olyan emberekkel ismerkednék...

Olyan emberekkel ismerkednék akik tudnak mágiát használni. :D Van olyan aki ide téved az oldalra?

Figyelt kérdés

Azokat az embereket keresem akik titokban tudnak mágiát használni és keresnének akár utódot. :3

Olyanok is írhatnak akik csak jelenleg tanulják a mágiát.

Bármilyen tapasztalattal bíró emberekkel elbeszélgetnék. ^^

Aki tudja miről beszélek az már kezdésnek jó. :D



2020. dec. 8. 09:13
1 2
 11/18 anonim válasza:
De a ceci nèni sem engedi.
2020. dec. 8. 12:45
 12/18 anonim válasza:
En tudok, de csak nagykoru noi utodot keresek.
2020. dec. 8. 16:14
 13/18 anonim válasza:
Én a jósláshoz értek. Írj rám, ha érdekel.
2020. dec. 8. 18:06
 14/18 anonim válasza:
Helló, ha asztrális látással megmondod milyen a szoba amiben vagyok akkor szívesen beszélgetek. :D
2020. dec. 8. 20:28
 15/18 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos csak teliholdkor tudom megtenni amikor a csillagok egy vonalban állnak nyugat felől északra.
2020. dec. 8. 20:33
 16/18 anonim válasza:
Ha! Ha valóban tanult lennél, akkor tudnád, hogy nem teliholdkor tudod ezt megtenni, hanem akkor amikor a Föld mágneses mezeje irányt vált és a pozitív csakratöltései feltöltik testedet, ami által az aurád fehérré változik, teljes harmóniába kerülsz az univerzum-energiával és megnyílik a harmadik szemed, amivel képes vagy meglátni a 13. dimenziót. Sokat kell még tanulnod, de ha szeretnéd leszek a mestered, okkultista OKJ-m van, amit még az Aranykorban kaptam magától Aleister Crowley lelkének első Földön született testétől.
2020. dec. 8. 22:38
 17/18 A kérdező kommentje:

Sajnálom de a tudásod téves.

Aleister Crowley-t lecsukták átverés gyanúja miatt.

Rengeteg bizonyíték kikerült, hogy az egészet ő maga találta ki egy 1565-es horror filmből koppintotta.

2020. dec. 9. 00:21
 18/18 anonim válasza:
Nekem vannak paranormálisnak mondható velem születet képességeim de nem nagyon akarok barátkozni
2020. dec. 10. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!