Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan ismerkednek emberekkel...

Hogyan ismerkednek emberekkel ha eddig nem nagyon jött össze?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és egyszerűen nem tudok az osztálytársaimmal azonosulni ,szórakozni stb.

Nem az a baj hogy ne tudnék velük beszélgetni, de teljesen más az érdeklődési körül.

Mehetnék velük szórakozni, ahol ilyen-olyan dj-k csinálják a zenét, amit valahogy egyház nem tudok élvezni. Meg aztán jönnek az "instagramon most népszerű sz*rságokkal".

Unom már azt hogy egész nap otthon ülök és semmit se csinálok, szívesen ismerkednék más emberekkel, akik hasonló érdeklődésűeK.

Egyébként szeretem az alternatív rockot/metált, heavy metált, brit popot és még sorolhatnám.

Még érdekelnek a képregények, science fiction ;).



2019. jan. 4. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a rock érdekel akkor járj el ilyesmi koncertre, rendezvényre hátha rátalálsz olyanra akivel hosszútávon jól kijöhetsz
2019. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg spotrolj, fuss a szabadban, sétálj,kirándulj, addig sem otthon ülsz így séta közben vagy sport közben háta össze futsz egy vagy több szimpatikus személyel, sok sikert :-)
2019. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj kapsz néhány privátot fiúktól. :D
2019. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több ilyen korunkbeli lány kéne.. De komolyan, nem instaribi nem bulizik, az észjárásod oszd már meg pár lánnyal, mert így elég esélytelen ilyen lányokat találni.. Az örömteli részről ennyit.

ha nem jössz ki velük, akkor próbálj meg interneten beszélgetni, hátha itt jobb embereket találsz, rammstein meg ilyen metál zenekar magyar oldalain esetleg vagy nem tudom mi érdekel még téged.

2019. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!