Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, pozitív irányba...

Mit gondoltok, pozitív irányba lendítene a személyiségemen és a felfogásomon, ha olyan emberekkel ismerkednék meg (akár párkapcsolat céljából is), akik teljesen mások, mint én?

Figyelt kérdés

Eléggé depresszív hangulatban vagyok már egy ideje -talán már egy hónapja is-, és nem igazán tudom, mit kellene tennem. (Nyilván a pszichológus lenne kézenfekvő, de sajnos nem engedhetem meg magamnak jelenleg).

Azon gondolkodtam, mi lenne, ha olyan emberekkel kezdenék ismerkedni, akik teljesen más felfogásúak, más a személyiségük stb.


Persze tudom, hogy kell valamilyen közös érdeklődés, vagy közös pont, meg nem úgy értem, hogy mostantól teljesen kifordulnék magamból.


2020. nov. 6. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott az internet, youtube, tele van önfejlesztő, pszichológiai előadásokkal, hanganyagokkal, keress rájuk és tanulj. Online olvasható szakkönyvek is vannak, de akár el is mehetsz a könyvtárba és vehetsz ki ilyen témájú könyveket.


Ez a másokkal való ismerkedés ez lehet pozitív és negatív. Pozitívként motiválhat, hogy változtass magadon, viszont lehet negatív is, hogy ha hozzájuk hasonlítgatod magad és a folytonos esetleges kudarcok miatt, (amit magad elé teszel célt és nem sikerül úgy megvalósítani, ahogy szeretnéd) még mélyebbre süllyedhetsz a depresszióban.

2020. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy egy pozitív, életvidám ember akar-e ismerkedni erősen depresszív személyiséggel, aki általában lehúzza, ő viszont nem sok mindent kap cserébe, hacsak nem az állandó panaszkodást.
2020. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Részben lehetséges, de jól meg kell választanod, kihez közeledsz, mert nem feltétlen érdemes egy galeris társaságba keveredned.
2020. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!