Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan alltok talpra, mikor a...

Hogyan alltok talpra, mikor a lelketek elfaradt? Beszelgeto tarsat keresek!

Figyelt kérdés

Termeszetesen en is meghallgatom mas problemajat, de orulnek, ha egy "idegennel", anonim formaban tudnek beszelni, mert nem szeretnem, hogy az ismeroseim lenezzenek vagy bolondnak tartsanak. Jol esne, ha valaki szanna ram egy kis idot, hogy meghallgassuk a masik problemait, adni 1-2 tanacsot, ha tudunk.

Amit rolam tudni kell: egy baratsagos, de neha rideg es nagyon erzekeny 20 eves lany vagyok, aki mindig celtudatos, eletvidam, de most nincs motivaciom. Egyetemre jarok, tavkapcsolatban elek (egy hatar valaszt el minket es ugye itt a covid..), gyakran idegeskedek, de most hetek ota a szokasosnal feszultebb vagyok (nem a vizsgaidoszak miatt). Probalok helyt allni, megfelelni mindenki elvarasanak, masok elott boldognak mutatni magam, celokat kituzni, de nincs erom, hogy elerjem....


Ha volna kedved beszelgetni velem es megtisztelsz a bizalmaddal, hogy elmondod, hogy mi bantja a lelked (ha van ilyen), akkor kerlek irj nekem es segitsuk at egymast ezen a nehez idoszakon!


Koszonom,ha vegig olvastad es nem negativ tartalmu kommentet irsz!


2021. jan. 8. 23:38
 1/10 anonim válasza:
Írjál rám, szívesen meghallgatlak.
2021. jan. 9. 07:59
 2/10 anonim válasza:
Írj nekem nyugodtan!🙂
2021. jan. 9. 08:53
 3/10 anonim válasza:

Beszélgetni volna kedvem, bár ezzel kapcsolatban csak annyit tudnék írni, hogy 20 évesen még én is átestem ezen a "mindenkinek meg akarok felelni" időszakon, de hidd el, hogy el fog jönni egy pont az életedben, amikor rájössz, hogy úgysem lehet. És hiába tepersz, hiába küzdesz, mindig lesznek olyan emberek, akik nem fognak téged szeretni, ezt sajnos el kell fogadnod.

Én is eléggé szentimentális embernek tartom magam, és nekem például az elköltözés segített, hogy minden régi sz*rságot magam mögött hagyhassak és viszonylag tiszta lapot nyithassak az életemben, de gondolom ez nálad (még) nem opció.


A motivációhiányra sajnos nincs tanácsom, ez egy olyan dolog, amivel én is gyakran küzdök. Illetve nem is, ez így nem pontos. Nekem a motivációm megvan, viszont ennek ellenére egy borzasztóan halogatós és mindent az utolsó pillanatra hagyós ember vagyok.

2021. jan. 9. 09:32
 4/10 anonim válasza:

3: Mintha egy virtuális tükör lenne amit tartanál nekem, ez rémisztő! 😁


Minden bekezdésed tökéletesen passzol rám is. A megfelelési kényszeres korai időszakomtól a szentimentális személyiségen át az elköltözésig. A kis pici cseresznye a habon meg a halogató, utolsó pillanatra hagyó emberkét is ikszelhetem, szépen.


Nekem talán annyi, hogy én lehet tényleg elvesztettem a motivációmat a párkapcsolat/családalapítás témakörében. 40 felett kezdtem el ezt az érzést magaménak tudni.

Hmm 🤔


42F

2021. jan. 9. 11:12
 5/10 anonim válasza:

#4


Örülök, hogy ezek szerint ennyire betalált a monológom :)

2021. jan. 9. 16:07
 6/10 anonim válasza:

5: Naná, olyan jó érzés látni, hogy nem csak én vagyok ilyen "csodabogár"*!


Nekem most az lesz a legnagyobb feladatom, hogy ezt az elveszni látszó motivációt megleljem! :)


*Ezt egy hölgytől kaptam anno az egyik társkeresőn aki megkeresett levélben. Írtam a személyiségtípusról a bemutatkozó adatlapon és ő is hasonló "paraméterekkel" bírt, ezen tulajdonság(ok) mentén vette fel a fonalat amikor megragadta a (virtuális) billentyűzetet. :)

2021. jan. 9. 16:17
 7/10 anonim válasza:

Szia.

Én is itt vagyok....

2021. jan. 9. 17:57
 8/10 anonim válasza:

Nekem is nyugodtan írhattok.

17/L

2021. jan. 10. 00:36
 9/10 anonim válasza:
Kérdező, én is hasonló személyiség vagyok, mint te, és teljesen hasonló helyzetben most.
2021. jan. 10. 18:26
 10/10 anonim válasza:

06306109129


Asszem ez egy ezoterikus telefonszám Pár éve kaptam valami csapattól próbáld meg ha még működik

2021. jan. 11. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!