Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
A munkahelyen van egy velem egyidős férfi, elég zárkózott, de jólelkű típusnak mondanám. Az utóbbi időben feltűnt, hogy keresi velem a szemkontaktust, és hát elég jól megnéz magának:))) de nem tiszteletlen. Néha zavarba jön, a haját vakarja, vagy hirtelen a földet bámulja, nevet a béna vicceimen, próbálja fenntartani a beszélgetést. Ezen kívül sajnos semmit sem kezdeményezett, nem keresett fel privátban, szerintetek tetszem neki, vagy csak én képzelem be? Érdemes lenne nekem elhívni egy karanténos sétára? Az az igazság, hogy én nagyon rákattantam, de nem akarok ebből kellemetlen szituációt.

2021. jan. 17. 12:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim válasza:
Szó szerint ugyanilyen kérdést készültem kiírni, de így már nem teszem. :D Annyi kivétel talán, hogy az én "jelöltemet" nem mondanám zárkózott típusnak, de minden más stimmel, ez kicsit ijesztő. :D Lépjünk együtt. ;)
2021. jan. 17. 15:08
 12/62 anonim válasza:
Hajrá csajok 😇🤞
2021. jan. 17. 15:25
 13/62 A kérdező kommentje:
11-es! Majd írd meg itt, hogy mi történt 😘
2021. jan. 17. 15:38
 14/62 anonim válasza:
Mindenképpen hívd el! Ha nem teszed meg, akkor később bánni fogod, úgyhogy hajrá!
2021. jan. 17. 16:12
 15/62 anonim válasza:
A kérdezőnek és a 11-esnek is egy munkahelyi közös kávézást ajánlanék a kiszemeltetekkel! f.
2021. jan. 18. 08:24
 16/62 anonim válasza:

Az a pici kis baj van, hogy ezek sajna munkahelyi kapcsolatok, amik bizony nem jól sülnek el sok esetben.

De mindig mindenütt vannak pozitív kivételek is, úgyhogy meg kell próbálni én is azt mondanám.

A másik pedig, hogy én férfiként az vallom, hogy nincs annál nagyobb boldogság a világon, amikor egy nő kezdeményezi a kapcsolatot egy férfivel szemben.

Egész életemben erre vágytam, de sajnos még nem sikerült.

2021. jan. 18. 11:10
 17/62 A kérdező kommentje:

Sikeeeeeerrrrr!!!!!


Aaaa, el sem hiszem :) elhívtam egy kávéra, aztán elmondtam neki, hogy nem akarok sz*rozni, nekem nagyon szimpatikus és örülnék, ha jobban megismernénk egymást. Először néma csend, vártam az elutasítást, aztán bevallotta, hogy ő nem merte megtenni az első lépést,ért szerinte én "klasszisokkal jobb nő" vagyok, mint amilyet ő érdemelne (???). Vigyorogtunk össze-vissza, holnap séta randi :)

Köszönöm mindenkinek ❤

2021. jan. 18. 11:16
 18/62 anonim válasza:
🥰🥰🥰🥰🥰
2021. jan. 18. 11:19
 19/62 anonim válasza:

Hála a jó Istennek, hogy már valami jót is hall az ember.


Igen, ez sajnos nagy probléma velünk férfiakkal, hogy a túl szép és túl jó nőkkel nem merünk kezdeményezni, mert úgy van vele az ember, hogy úgy sem kellek neki, akkor meg minek.


Rossz ez a felfogás, de sajnos ez van. Mi férfiak kicsit félünk a nagyon szép nőktől.

2021. jan. 18. 11:23
 20/62 A kérdező kommentje:
Oh, értem. Akkor már csak arra kell figyelni, hogy ne ijesszem el magamtól.
2021. jan. 18. 11:58
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!