Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
A munkahelyen van egy velem egyidős férfi, elég zárkózott, de jólelkű típusnak mondanám. Az utóbbi időben feltűnt, hogy keresi velem a szemkontaktust, és hát elég jól megnéz magának:))) de nem tiszteletlen. Néha zavarba jön, a haját vakarja, vagy hirtelen a földet bámulja, nevet a béna vicceimen, próbálja fenntartani a beszélgetést. Ezen kívül sajnos semmit sem kezdeményezett, nem keresett fel privátban, szerintetek tetszem neki, vagy csak én képzelem be? Érdemes lenne nekem elhívni egy karanténos sétára? Az az igazság, hogy én nagyon rákattantam, de nem akarok ebből kellemetlen szituációt.

2021. jan. 17. 12:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim válasza:

Ez komolyan mondom olyan mint egy romantikus vigjáték 🤩🤩

Varom a folytatast

2021. jan. 20. 20:40
 32/62 anonim válasza:

Örülök hogy sikerült a dolog ^^


Én is eléggé félénk típus vagyok ezért én sem merek kezdeményezni.

Szóval ha ti lányok esetleg mernétek ilyet csinálni tegyétek nyugodtan ^^

Biztos örülnének neki egyes fiúk 🙂


16/f

2021. jan. 20. 22:09
 33/62 anonim válasza:

32: Én szentimentális vagyok, szerintem megvan a romantikája annak, ha mi fiúk/férfiak kezdeményezünk. :)


Azt javaslom, hogy gyakorold* ezt a dolgot, ne legyél félénk. Nagy levegő és go! :) Ma már "nektek"** fiataloknak annyira könnyű dolgotok van, youtube-on kismillió anyag van ilyen irányban, is! Anno "nekünk" tinédzserként még azért nem volt ennyire egyszerű "guide-ot" szereznünk. :D


Nekem picit könnyített volt a helyzetem, én matriarchális családban nőttem fel. (Anya+2 lánytestvér) Mi nagyon sokat kommunikáltunk egymással, összetartottunk. Nekem sosemnem a kezdeményezéssel volt gondom, hisz csajok között sosem éreztem magamat feszélyezve. :D

Sokszor ez amúgy visszaüt, mert én inkább férfiak között érzem magamat kényelmetlenül. Nem tudok annyira azonosulni a macsós hülyeségekkel, de ez egy másik story. :D (Agyfrászt tudok kapni az ikszedik: "nézd a nő milyen bénán parkol" és társai videóktól... 🙄)


*Van rá lehetőséged, akár szóban az alapokat testvérektől, anyukádtól, esetleg baráti körben lányoktól. De ott a végtelen lehetőségek tárháza amit korábban említettem és ez nem más, mint az internet. :)

**Na, ezt is megértem... 🙄 "Nektezek" 42 évesen... 😅


Szóval, hajrá neked is! 😊

2021. jan. 21. 07:31
 34/62 anonim válasza:

Köszönöm a bíztatást 🙂

Igazából neten bátrabb vagyok ott simán elbeszélgetek velük. Bár ott is félénk vagyok ha a szerelmi irányba akarok kezdeményezni.

A Youtube-ben tényleg sok ilyen videó van bár szerintem a nagyja hülyeség😅

Bár szerintem ezt inkább egy tapasztaltabb tudná eldönteni.


A fiúkkal meglepő módon én sem jövök ki se neten se valóságban. Nekem sem jön be ez a folyton káromkodunk, keménykedünk, ezt meg azt is megbasznám stílusú fiúk😅

A lányok sokkalta jobb fejek. Még aki perverz lány (nem mintha zavarna😉) az is normálisabb mint egy átlag fiú szerintem.

Mondjuk én sem az ártatlan fantáziámról vagyok híres de legalább normálisan viselkedek és nem arra megyek hogy minél hamarabb megrakjak valakit.

2021. jan. 21. 07:45
 35/62 A kérdező kommentje:
Nos, a romantikus vígjáték folytatódik, teljes közöttünk az összhang:))) 1 héten belül ma lesz a második randink, és csak a hét felénél járunk 😂
2021. jan. 21. 11:39
 36/62 anonim válasza:
Hajrá 🤞🤞🤞
2021. jan. 21. 11:44
 37/62 anonim válasza:

33.-aska.

Képzeld el arany komám, hogy én ugyanezt csinálom 54 évesen, úgyhogy semmi kesergés,te még talán időbe elkezted.👍

De én. Hát sajnos én már késésben vagyok kicsit, de hát mit csináljak, ha 1 éve szakadt meg egy kapcsolatom.😭

Amíg kapcsiban voltam, addig nem volt erre szükség.😃


No mindegy.

Sok sikert mindenkinek.

Sajnos aki ma normális párt, normális társat szeretne, az sajnos tűt keres a szénakazalban. 🤷‍♂️

2021. jan. 21. 11:45
 38/62 anonim válasza:

Kedves kis aranyos kérdező.


Hidd el mindannyian nagyon örülünk szerintem. Csak így tovább, és legyetek ügyeskék.

A romantukus vígjáték folytatódjon, és ha eljön az ideje, teljesedjen be, és legyen Happi End a vége.

😀😃😄

2021. jan. 21. 11:49
 39/62 anonim válasza:

34: Még bőven van időd kikupálódni, belerázódni a dolgokba, de kezdésnek biztató! :)


35: Kedves kérdező! Ezek nagyon jó hírek! Szívet melengető eddig a sztori! Csak így tovább!!! :)


37: Sajnálom! 😔 Neked meg fel a fejjel, szerintem SOSEM késő megtalálni a hozzád igazán illő párt! Én hiszek (még a mesékben, tudom :P) benne! :)


38: Aki rendelkezik egy egészséges szintű érzelmi intelligenciával, az a személy szerintem is örül neki nagyon! :)

2021. jan. 21. 13:47
 40/62 anonim válasza:
Nagyon örülök! Csak így tovább! 🙂
2021. jan. 21. 13:55
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!