Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
A munkahelyen van egy velem egyidős férfi, elég zárkózott, de jólelkű típusnak mondanám. Az utóbbi időben feltűnt, hogy keresi velem a szemkontaktust, és hát elég jól megnéz magának:))) de nem tiszteletlen. Néha zavarba jön, a haját vakarja, vagy hirtelen a földet bámulja, nevet a béna vicceimen, próbálja fenntartani a beszélgetést. Ezen kívül sajnos semmit sem kezdeményezett, nem keresett fel privátban, szerintetek tetszem neki, vagy csak én képzelem be? Érdemes lenne nekem elhívni egy karanténos sétára? Az az igazság, hogy én nagyon rákattantam, de nem akarok ebből kellemetlen szituációt.

2021. jan. 17. 12:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim válasza:
Azért jó néha ilyet is látni itt a GYK-N 🥰 Nem csak az oltás, meg a beszólogatás megy, hanem szinte mindenki egy emberként szurkol egy bimbódzó kapcsolat kialakulásáért 😇
2021. jan. 21. 14:04
 42/62 anonim válasza:

41: Tudom, hogy nyálasan hangzik, de én hiszem azt, hogy alapvetően az ember szeretetre van bekódolva. :)

Amik itt mennek, sokszor nem más, mint a kis frusztrált, besavanyodott, hisztis egoja az illetőnek, ami átveszi az uralmat a fejében és itt névtelenül ki/le tudja írni ezeket.

Én maximálisan támogatom azt, hogy az ember kiírja/kibeszéli a rossz (nyomot hagyó) dolgokat magából, az nagyon nagy segítség tud lenni! Legalább le van vezetve valamilyen szinten. (tl;dr: Jót tesz a léleknek)


DE! DE! NAGYON nem mindegy, hogy ezt milyen formában közli a másikkal. :)

2021. jan. 21. 14:17
 43/62 anonim válasza:
Azóta eltelt majdnem 1 hónap. Megkérdezhetem, hogy hogyan vagytok?
2021. febr. 16. 10:54
 44/62 anonim válasza:
Csatlakozom ma 10:54-kor kiírt #43-hoz. 😁 Engem is érdekelne. :)
2021. febr. 16. 12:09
 45/62 A kérdező kommentje:
Haladunk ;) nagyon jó a kettesben töltött idő, igazodunk egymáshoz, nincsenek hisztis, vagy játszmák. önbizalomhiányos, azon vagyok, hogy erősítsem.
2021. febr. 17. 12:01
 46/62 anonim válasza:
Csak így tovább 👍👍👍
2021. febr. 17. 12:43
 47/62 anonim válasza:

Erről van szó kérem.


Sajnos az önbizalom hiány nép betegség, én is ezzel küszködöm, de te egy klassz csaj vagy, hogy szimpi a srác, és megpróbálod formálni őt.

😀👍

2021. febr. 17. 13:30
 48/62 anonim válasza:
Több ilyen csajszi kellene 😇
2021. febr. 17. 13:47
 49/62 A kérdező kommentje:
Nos igen, amit magam körül látok, hallok... A nőknek is kellene kicsit igazodniuk a másikhoz, néha elképedek, hogy magukhoz képest milyen igényeik/gondolataik vannak.
2021. febr. 17. 18:56
 50/62 A kérdező kommentje:
No, de közben lehet, hogy túl sok önbizalmat adtam neki, hirtelen túl sok feladata van a munkájával kapcsolatban és úgy érzi, hogy családot sem tudnak alapítani az elkövetkező 5-6 évben. Enyhén lepattintott. Aztán láttam, hogy egy szürke kisegér nőnek csapja a szelet.
2021. febr. 24. 15:43
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!