Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
A munkahelyen van egy velem egyidős férfi, elég zárkózott, de jólelkű típusnak mondanám. Az utóbbi időben feltűnt, hogy keresi velem a szemkontaktust, és hát elég jól megnéz magának:))) de nem tiszteletlen. Néha zavarba jön, a haját vakarja, vagy hirtelen a földet bámulja, nevet a béna vicceimen, próbálja fenntartani a beszélgetést. Ezen kívül sajnos semmit sem kezdeményezett, nem keresett fel privátban, szerintetek tetszem neki, vagy csak én képzelem be? Érdemes lenne nekem elhívni egy karanténos sétára? Az az igazság, hogy én nagyon rákattantam, de nem akarok ebből kellemetlen szituációt.

2021. jan. 17. 12:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim válasza:

31es vagyok

Na hát igen vannak ilyen emberek lehet egy kicsit tul nyumolos voltal mer még cdak 1honapja jártok és már is család alapitás ??

Szentem beszeld meg vele ezt a dolgot amit láttál...de nem josolok nagy jovot tudod ha már az elején ilyet csinál mi lesz 1 2 év mulva?

De minden estre beszéljétek meg és ahogy érzed..

2021. febr. 24. 17:26
 52/62 anonim válasza:
Vagy is szakitotatok? 51 es vok?
2021. febr. 24. 17:27
 53/62 A kérdező kommentje:

Dehát ő hozta fel magától az egész család témát, hogy úgy érzi neki nem férne bele, én csak akkor válaszoltam, amikor kérdezett.


Igen, ezek után nincs kedvem vele lenni, azt csinál, amit akar.

2021. febr. 24. 17:30
 54/62 anonim válasza:

Sajnálom ebbol is látszik nem ő volt az igazi számodra..

Nem tudom hány eves vagy de még biztos nem vagy elkésve!

2021. febr. 24. 17:35
 55/62 A kérdező kommentje:
26. Igen, igazad van. Csak annyira hittem benne, annyira másnak tűnt, mint a többi férfi. Mindegy, tapasztalatnak jó volt, ebből is látszik, hogy a mackós alkat és félénk természet is szépen pofára ejtheti az ember lányát.
2021. febr. 24. 17:39
 56/62 anonim válasza:
Igazán sajnálom! De azért ne add fel! Nem ő az egyetlen pasi!
2021. febr. 24. 20:00
 57/62 anonim válasza:
Hát nem tudom hogy hogy nézel ki de írasod alapján egy kedves intleigens lánynak tunsz..szóval biztos talalsz magadnak valalit
2021. febr. 24. 21:16
 58/62 anonim válasza:

De amugy ha nem vagyok közvetlen leírnád hogy mi tetszet meg benne? mert írtad hogy mackos alkatu úri emberől van szó meg ráadásul még félénk is azért ez nagyon szép kombo


Egy ilyen pasit sőt nála helyesebbet bármelyik utca sarkon találsz...

2021. febr. 24. 21:19
 59/62 anonim válasza:
Nyugi, itt ha kiírsz egy kérdést, úgyis ömleni fognak a pasik :D Vagy már lehet most is írt valaki, és holnap már randid is lesz :D Persze csak ha akarod. Ha nem érzed magad késznek, akkor hagyd persze a pasikat most...
2021. febr. 24. 22:36
 60/62 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Az tetszett meg benne, hogy nem a "csá, b*szunk?! " kérdéssel indított, humoros, értelmes, független és széles körben tájékozott ember. Ennyire kedves sohasem volt velem egy pasi sem, természetesen bíztam benne. Az alkata és félénksége pedig nem érdekelt, annyira jól éreztem magam vele.

2021. febr. 25. 11:00
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!