Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 28 éves, Aspergeres, eléggé...

28 éves, Aspergeres, eléggé magának való, természetkedvelő, sportos életre törekvő lány vagyok. Esetleg érdekelhetek valakit?

Figyelt kérdés

Enyhén autista vagyok, így sok dolgot más szemüvegen át szemlélek, itt egyébként főleg a hétköznapi, mindennapi dolgokra kell gondolni.

Nem szeretnék gyereket.

Imádok a szabadban lenni, természetben, parkokban. Mindenképp a kertes ház a célom, vágyam, álmom, tervem, mindenem.

Szeretem a macskákat, kutyákat, nekem jelenleg nincsen, viszont majd mindenképp szeretnék.

A lassú életet kedvelem. Ez nem jelenti azt, hogy soha, semmit se szeretek csinálni, viszont nekem kell a punnyadás is, a magányos hobbik is továbbá a hétköznapokban se szoktam rohanni.

Az utazás az átlagnál kevésbé mozgat meg.

Szeretem a bringatúrákat, a bouldert, köteles falmászást, úszást és valamennyire a túrákat is. Amúgy eléggé gyenge vagyok, szóval egy 60 kilométeres bnringatúrán kidölgök.

Szeretek főzni, növényeket nevelni, sütni. Néha fotózok is, valamennyire tudok horgolni, kedvelem a süthető gyurmázást is.

Eléggé ritkán nézek sorozatokat, filmeket. Leköt a neten olvasgatás. Ha nézek is, akkor is olvasgatok a neten vagy horgolok, rajzolok, színezek közben.

A rossz dolgokat általában nem fogadom el, viszont akár a végsőkig küzdök azért, amiért tudok.

Realista látásmódra törekszem.


2021. febr. 21. 21:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hová valósi vagy?
2021. febr. 21. 21:29
 2/11 A kérdező kommentje:
Budapest.
2021. febr. 21. 21:30
 3/11 anonim válasza:
Barátság vagy párkapcsolat?
2021. febr. 21. 21:34
 4/11 anonim válasza:
Szia, én szívesen megismernélek, igaz csak 20 éves vagyok de ha gondolod írj! F
2021. febr. 21. 21:35
 5/11 anonim válasza:
Szerintem én is aspergeres vagyok, de fiatalabb nálad (25F). Szívesen barátkoznék veled, biztos lenne egy csomó téma, amikről tudnánk beszélgetni. Leginkább sétálgatni szoktam a városban a korlátozások óta, de szívesen megyek túrázni is a környéken.
2021. febr. 21. 21:35
 6/11 anonim válasza:
Írtam de nem válaszolt tehát kamu...
2021. febr. 21. 21:36
 7/11 anonim válasza:
Kellesz. <3
2021. febr. 21. 21:37
 8/11 PetheD válasza:
Szívesen barátkoznék veled. Számos jel arra mutat, hogy hasonló helyzetben vagyok. 31F
2021. febr. 21. 21:45
 9/11 anonim válasza:
Ha komoly a kérdésed, és nem valami kamu, nem a GYIK- es párkeresést ajánlom, elég veszélyes lehet pláne ha bajaid vannak az emberi kapcsolatokkal. Tisztább egy nem anonim társkereső.
2021. febr. 22. 01:16
 10/11 anonim válasza:
#/: Most őszintén: meglepődtél? Vagy nem válaszolnak, vagy 2-3 levél után nyomtalanul eltűnnek. De ha hosszabb ideig tart is a beszélgetés, abban sincs sok köszönet. Mondjuk a nőkkel amúgy is elég nehéz, rendszerint mindennel problémájuk van. Ha kezdeményezel, az a baj, ha nem kezdeményezel, az a baj. Ha gyorsabban haladsz, az a baj, ha lassabban, az a baj. Ha sovány vagy, az a baj, ha pocakos vagy, az a baj. Az egyik nem kell nekik, mert csúnya, a másik nem kell, mert visszahúzódó, a harmadik nem kell, mert rámenős, a negyedik nem kell, mert csóró, az ötödik nem kell, mert nagy az orra stb. Én már megpróbálom elengedni ezt a társkeresés dolgot, a francnak sem hiányzik a felesleges körök lefutása, a rengeteg pénz és energia kidobálása.
2021. febr. 22. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!