Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 28 éves, Aspergeres, eléggé...

28 éves, Aspergeres, eléggé magának való, természetkedvelő, sportos életre törekvő lány vagyok. Esetleg érdekelhetek valakit?

Figyelt kérdés

Enyhén autista vagyok, így sok dolgot más szemüvegen át szemlélek, itt egyébként főleg a hétköznapi, mindennapi dolgokra kell gondolni.

Nem szeretnék gyereket.

Imádok a szabadban lenni, természetben, parkokban. Mindenképp a kertes ház a célom, vágyam, álmom, tervem, mindenem.

Szeretem a macskákat, kutyákat, nekem jelenleg nincsen, viszont majd mindenképp szeretnék.

A lassú életet kedvelem. Ez nem jelenti azt, hogy soha, semmit se szeretek csinálni, viszont nekem kell a punnyadás is, a magányos hobbik is továbbá a hétköznapokban se szoktam rohanni.

Az utazás az átlagnál kevésbé mozgat meg.

Szeretem a bringatúrákat, a bouldert, köteles falmászást, úszást és valamennyire a túrákat is. Amúgy eléggé gyenge vagyok, szóval egy 60 kilométeres bnringatúrán kidölgök.

Szeretek főzni, növényeket nevelni, sütni. Néha fotózok is, valamennyire tudok horgolni, kedvelem a süthető gyurmázást is.

Eléggé ritkán nézek sorozatokat, filmeket. Leköt a neten olvasgatás. Ha nézek is, akkor is olvasgatok a neten vagy horgolok, rajzolok, színezek közben.

A rossz dolgokat általában nem fogadom el, viszont akár a végsőkig küzdök azért, amiért tudok.

Realista látásmódra törekszem.


2021. febr. 21. 21:23
1 2
 11/11 anonim válasza:
^ ez, meg ha már millió mentális betegséggel küd Kkor még kevésbé éri mega dolog
2021. febr. 22. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!