Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki ismerkedni?

Valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mostanában egyedül érzem magam. Kevés a normális ember, akivel akár picit mélyebben el lehet beszélgetni...ugye azért léteztek még??? :)

2021. febr. 27. 11:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia. Fiú vagy lány vagy?
2021. febr. 27. 11:22
 2/11 anonim válasza:

Szia!

Nekem van! De a korod, nemed és esetleg azt, hogy melyik megyében laksz el árulhatnád!?

2021. febr. 27. 11:32
 3/11 anonim válasza:
Vagy milyen gender? 2021 van ba$$zátok meg.
2021. febr. 27. 11:33
 4/11 anonim válasza:
Íjj hogy beszélsz!:D Ugye látszik, hogy 2021 van!
2021. febr. 27. 11:35
 5/11 anonim válasza:
Léteznek... Amúgy nem mindegy milyen nemű? Ha bemutatkozik, a nevéből úgyis kiderül. Ha pedig nem az amire számítotok és emiatt nem beszéltek vele, az titeket minősít, nem a kérdezőt. Egy beszélgetésnél, barátságnál abszolút nem számít. Igen, létezik fiú-lány barátság is, nekem is van egy ilyenem és kiválóan működik.
2021. febr. 27. 11:41
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor hogy tiszta legyen. Férfi a nemem és a város Győr. Új vagyok, így nem annyira lényeg, hogy mi a neme a másik félnek (bár persze, egyértelmű hogy hölggyel szívesebben beszélek, de nem rohadt nagy kritérium)
2021. febr. 27. 11:51
 7/11 A kérdező kommentje:
5ös, köszönöm, hogy jól látod :)
2021. febr. 27. 11:55
 8/11 anonim válasza:
Most akkor beszélgetés vagy ismerkedés? Tanuljatok már meg normálisan, szabatosan fogalmazni! Kiírod kérdésnek, hogy ismerkedés, utána meg az jön le az egészből, hogy mégsem feltétlenül ez a célod. Akkor miért kell ismerkedést írnod a kérdésben? Az ismerkedés meg a barátkozós beszélgetés egyáltalán nem ugyanaz.
2021. febr. 27. 12:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó arc vagy :) Lehet Én vagyok a selejt,de az ismerkedés nálam beszélgetéssel indul. Vagy mi a különbség?? Szaglásszam helyette meg, mint a kutyák??? Kicsit úgy érzem, ez csak ilyen szőrszálhasogatás a reszedről...persze lehet én látom rosszul az egészet :)
2021. febr. 27. 12:32
 10/11 anonim válasza:
#9: Kiírod, hogy ismerkednél, lentebb meg már az szerepel, hogy a beszélgetőtárs neme kb. mindegy, és nekem úgy tűnik, hogy inkább a magányodat akarnád oldani. Az ismerkedés és a beszélgetés között meg annyi a különbség, hogy minden ismerkedés beszélgetés is egyben, de nem minden beszélgetés ismerkedés. Pl. "csak" beszélgetni lehet nőkkel is, férfiakkal is, de ha pl. hetero vagy, akkor ismerkedni nyilván nem férfiakkal fogsz. Illetve a beszélgetés megmaradhat a sima barátságnál, míg az ismerkedés szót elsősorban a párkeresésre használják. Ennél egyértelműbben nem tudom elmondani a különbséget az ismerkedés és a beszélgetés fogalma között.
2021. febr. 27. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!