Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme barátságnak szerelem után?

Figyelt kérdés
Békésen váltunk el. Bár az indok az volt, hogy már nem szeret, vagyis nem érzi úgy mint eddig. Azt mondta, lehet, hogy most f***ágot csinál (bocsánat a kifejezésért) de akkor majd rájön és bánhatja. És azt bizonygatta, hogy ha túl leszünk rajta (mert neki is nehéz. Mondta is, látszott is.), akkor barátok leszünk. Amúgy ez volt életem legboldogabb szakítása ha lehet így fogalmazni ilyen téren. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ha lesz olyan kedves ember akinek a válasza csak hülye értelmetlen nem építő és a kérdésre nem rendesen válasz, akkor azt a választ tartogassa máskorra. köszi :) 18/L
2016. márc. 18. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez tőletek függ de nem ajánlott, pl a kèsőbbiekben egy új barátnő nem fogja annyira dìjazni az ötletet.
2016. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen erre is gondoltam. Meg igazából minek.. Jó. Bár egyetlen egy rossz pillanatunk sem volt. Sosem veszekedtünk. Tényleg tökéletes volt amíg tartott. Csak nem volt megalapozott. Ezért ágyúgolyóként ugrottunk a vízbe. És nos megfulladt
2016. márc. 18. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Elválás/szakítás után "Legyünk azért barátok!":

- Megdöglött a kutyánk, de tartsuk meg!

Újra összejönni:

- Közösen megdöglesztett kutyánkat együtt támasszuk fel!

.

Ha szerelemben nem tudtatok egymással kijönni, hogyan tudnátok barátságban?

Mindkettőnél követelmény, hogy akor is "jót tegyek" a másiknak, ha számomra hátrányos.

2016. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azok akik szerelem után barátok maradnak vagy sosem voltak szerelmesek vagy még mindig azok
2016. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam a volt párommal,de nem ment sokáig! Lett egy másik kapcsolatom és már nem tudott olyan nyugodt lenni, bár ő ajánlotta fel a barátságot. Amióta együtt vagyok a párommal az exemmel nem nagyon beszélek, bár facen még ismik vagyunk és lájkolni is szokott.... Az ok ugyanaz volt mint nálatok,hogy már nem vagyunk szerelmesek. Én hoztam fel a szakítást.
2016. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Szomorú dolog ez. De nem baj :)
2016. márc. 19. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!