Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » A gyik ismerkedes kategoriajab...

A gyik ismerkedes kategoriajaban a nagy tobbseg ferfi amit a privatok szama is bizonyit ami a kovetkezo problemat generalja?

Figyelt kérdés
Ha valaki F kiir 1 ismerkedos kerdest nem kap privatot vagy keveset es ha nem F akkor rengeteget. Illetve a gyik valamiert vonzza az irgalmatlanul bunko lanyokat mert nem is irnak vissza inkabb nem zavarja oket ha valaki var a valaszra a sajat szabad idejebol mig ok ismerkednek vagy mast csinalnak es annyit nem akarnanak visszairni hogy /bocs nem vagy szimpatikus/ ami nagy bunkosag. Ha a tarsadalom kb. 51% a nosteny akkor 2 lehetoseg volna ha a gyik-es ismerkedok kb. 85%-a F. Vagy 3. 1 hogy a lanyok nem F tarsasaga keresik es baratnoket keresnek de a kerdesek alapjan nem annyi mint amennyitol tobb F van az oldalon. 2 hogy nincs igenyuk ismerkedni ami nagyon valoszinutlen 3 ami valoszinu hogy gyik helyett mas platormon vannak es valoszinuleg sokkal tobben vannak mint a ferfiak mert a gyik-en donto tobbseg nem L de a tarsadalomban az arany kb. 51%. HOl vannak gyik helyett melyik az a platform ahol sokkal tobb az L es akarnak ismerkedni es lehet valogatni? Mert a sok F miatt logikusan kovetkezne hogy az L folhozatal vagy az L valasztek szuk es rossz minosegu volna es szuknek szuk mert kevesen vannak es rossz a minoseg mert kevesebb az alternetiva ami egy kenyszer csolatast eredmenyez. Foleg L ek valaszolhatnak de F ek is hogy az L ek milyen platformon ismerkednek gyik helyett ahol boven van L valasztek es hasonloan sokan vannak a masikhoz kepest mint az F ek a gyiken?
2021. márc. 30. 21:46
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
Lehet, hogy a fejlettebb nyugati népek és nyelveik alatt a latinra gondolt, a görögökre vagy a majákra, esetleg a kínaiakra?
2021. márc. 30. 22:49
 12/36 anonim válasza:

"Vesszoket irni pont olyanok szoktak akik hasonloak mint a funkcionalis analfabetak"


Én csak itt egy funkcionális analfabétát látok, az pedig a kérdés feltevője.

2021. márc. 30. 23:02
 13/36 anonim válasza:
Ez az első kérdés, amit nem bírtam elolvasni!!!
2021. márc. 30. 23:17
 14/36 anonim válasza:
#13-as same. Pedig nagyon koncentráltam. :((
2021. márc. 30. 23:36
 15/36 anonim válasza:

Ha valaki nem tud helyesen írni, annak a privát üzenetét válasz nélkül törlöm. Valószínűleg nem én vagyok az egyetlen.


21L

2021. márc. 30. 23:38
 16/36 anonim válasza:
Tipikus majd ha itt okoskodok, talán egy lányka megengedi hogy megfogjam végre a kezét lúzer... Se nem jóképű, se nem intelligens, se nem gazdag. Igazi nyomorék.
2021. márc. 30. 23:42
 17/36 A kérdező kommentje:
nincs kedvem megolvasni a valaszokat mert rosszindulatu ocsmanykodas es retardaltsag. nem jossz ra h milyen nyugati nepek? szerintem mind de nem ismerem mindet. nem ma szulettem de a gyik iq csokkeneserol es az analfabetak szaporodasarol arulkodik a vesszozes kifogasolasa mert nekem regebben nem irtak olyat mint hogy jaj de nagy baj hogy nincs vesszo. ervetlen alaptalan rosszindulatu hanyast okadtok egy egyszeru es normalis kerdesre. 15 meg is erdemled. tipikus kobunko vagy mert en akkor is vissza szoktam irni ha valaki unszimpatikus. ha alaptalanul sokadjara beszol akkor talan nem. erdekes nehany eve is hasonloan irtam de alig volt aki kifogasolta volna 1. 2 nem tok mindegy hogy van e tagolva a szoveg vagy van e rovidites? a kerdes a lenyeg. 21 evesen kb. egy 8 eves tudorkahoz hasonlo szinten vagy aki nem reg tanult helyesen irni. vedd a kezedbe a regi helyesirasi szotart es olvasd meg hogy regen mennyire logikusabb volt a barbar magyar helyesiras is tobbek kozott. 16 te is alaptalanul vadolsz es a kerdesre kb. nincs erdemi valasz. /Tipikus majd ha itt okoskodok, talán egy lányka megengedi hogy megfogjam végre a kezét lúzer... Se nem jóképű, se nem intelligens, se nem gazdag. Igazi nyomorék./ ferre ertetted mert alternativat kerestem a gyikre es az nem okoskodas hogy valakinek visszairok x stilusban miutan O kezdett kotekedni mert en nem kerdeztem arrogansan vagy hasonlo. de cafold meg ha tudod. megint ti tamadtatok meg. baromsagokra hivatkozva mint helyesiras es fogalmazas. a fogalmazassal mi a bajod nem mind1 hogy melyik szot irom? a magyar szolas olyan hogy van foloslegesen rengeteg szo ugyan arra. angolul run. magyarul hanyat tudsz ra irni? 50 vagy 60 vagy sok? alternativat kerestem a gyikre 16 os egyszeru ok miatt mert a gyik ferfi tobbsege szerintem okozoja egy olyan platformnak ahol tobbsegeben lanyok akarnak ismerkedni es ahol nem olyanok mint a 16 os masok idejet pazarloak mert valaki nem irna ugy ahogy nekik tetszik /mint ha egy kicsit is szamitana/. azt a platformot akartam megtalalni hogy kapjak valasztekot de ocsmany vadaskodast kaptam alaptalanul es rosszindulatu beszolast. inkabb a gyik re akarok alternativat. aki segitett kb. 0. se nem jokepu....azt latod a monitoron keresztul? /se nem intelligens, se nem gazdag. Igazi nyomorék./ honnan jossz ra? es a gazdagsagnak mi koze a kerdesemhez? annyi hogy mint valami tipikus magyaroid farkasfalkanak a sokadik tagjakent beallva a sorra engem akarnal megtamadni hogy jobban erezd magadat mert lattad a tobbi ocsmanyokat akik megtamadtak 1 kerdes miatt mert nekik nem tok mind1 hogy valaki hogy ir.
2021. márc. 31. 01:34
 18/36 A kérdező kommentje:
Mostanra tobb megoldasokat is talaltam de nem irom meg akit foglalkoztat mert 1 kerdesert cserebe ocsmanykodasokat kaptam.
2021. márc. 31. 01:58
 19/36 anonim válasza:
Megsértődött a nyelvtan betyár! Minő horror!
2021. márc. 31. 07:23
 20/36 anonim válasza:

Képtelen voltam én is elolvasni...

Amit viszont eszembe jutott: lehet itt úgy is férfiként kiírni normálisan egy kérdést, hogy arra írjanak a nők, ráadást nem is egy. Tapasztalat.

2021. márc. 31. 07:28
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!