Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » A gyik ismerkedes kategoriajab...

A gyik ismerkedes kategoriajaban a nagy tobbseg ferfi amit a privatok szama is bizonyit ami a kovetkezo problemat generalja?

Figyelt kérdés
Ha valaki F kiir 1 ismerkedos kerdest nem kap privatot vagy keveset es ha nem F akkor rengeteget. Illetve a gyik valamiert vonzza az irgalmatlanul bunko lanyokat mert nem is irnak vissza inkabb nem zavarja oket ha valaki var a valaszra a sajat szabad idejebol mig ok ismerkednek vagy mast csinalnak es annyit nem akarnanak visszairni hogy /bocs nem vagy szimpatikus/ ami nagy bunkosag. Ha a tarsadalom kb. 51% a nosteny akkor 2 lehetoseg volna ha a gyik-es ismerkedok kb. 85%-a F. Vagy 3. 1 hogy a lanyok nem F tarsasaga keresik es baratnoket keresnek de a kerdesek alapjan nem annyi mint amennyitol tobb F van az oldalon. 2 hogy nincs igenyuk ismerkedni ami nagyon valoszinutlen 3 ami valoszinu hogy gyik helyett mas platormon vannak es valoszinuleg sokkal tobben vannak mint a ferfiak mert a gyik-en donto tobbseg nem L de a tarsadalomban az arany kb. 51%. HOl vannak gyik helyett melyik az a platform ahol sokkal tobb az L es akarnak ismerkedni es lehet valogatni? Mert a sok F miatt logikusan kovetkezne hogy az L folhozatal vagy az L valasztek szuk es rossz minosegu volna es szuknek szuk mert kevesen vannak es rossz a minoseg mert kevesebb az alternetiva ami egy kenyszer csolatast eredmenyez. Foleg L ek valaszolhatnak de F ek is hogy az L ek milyen platformon ismerkednek gyik helyett ahol boven van L valasztek es hasonloan sokan vannak a masikhoz kepest mint az F ek a gyiken?
2021. márc. 30. 21:46
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
2021. márc. 31. 07:29
 22/36 anonim válasza:
Szóval nőt akarsz,de nem repülnek rád?Nem is értem miért😂
2021. márc. 31. 08:02
 23/36 anonim válasza:

Szoktam olvasni posztokat, amiket amerikaiak írnak. Ott tényleg látom, hogy sokan nem képesek egy kib.szott vesszőt tenni, és egyből félre lehet érteni amit írnak. Szóval annyiban igazad van, hogy nyugatabbra jellemzőbb a vessző hiánya. Mindazonáltal, ha nem használsz egyáltalán vesszőt, azzal csak azt bizonyítod, hogy az IQ-d szobahőmérséklet alatti.


És valószínüleg pontosan ezért nem méltatnak válaszra a nők/lányok

2021. márc. 31. 12:13
 24/36 anonim válasza:

Kérdező, én értettem, amit írtál és kérdeztél, de elég nehéz kibogarászni, és nem azért, mert itt mindenki hasonló a funkcionális analfabétákhoz. A magyar helyesírást használjuk többé-kevésbé, minden vesszőkkel és ékezetekkel íródott, nyomtatott formátumban és online felületen egyaránt. Az más, hogy van egy tendencia, az egyszerűségre, gyorsaságra törekvés online gépelésnél, a privát beszélgetésekben ezt nyugodtan lehet, ha mindkettőtöknek megfelel. De haragudni mindenkire itt, szerintem abszurd.

A nyugati írásmódok használnak vesszőt, mindenhol a nyelv saját szabályait alkalmazzák.


Annak örülök, ha azóta kaptál választ. 😀

2021. márc. 31. 13:25
 25/36 A kérdező kommentje:

/Szóval nőt akarsz,de nem repülnek rád?Nem is értem miért😂/ Es a hasonlo valaszokkal bofogtek rengetegen /nyomorult/ stb. Valoszinuleg a hasonlo valaszokat tipikusan az a fajta ferfi szokta irni aki olyan szinten ki van ehezve hogy tarsasagot kapjon a masik nembol hogy /holgy/ es stb. szavakat irnak es irgalmatlan modon alazkodnak es kenyszeresen poenkodnak es ironiaskodnak mert annyira nincs sikeruk /egyreszt mert a ferfiak tobben vannak az oldalon masreszt TALAN mert /nyomorok/ de az igazabol nem kizaro ok mert valaki inkabb valaszolna nekik mint valakinek aki nem ir vesszot/. Regen olyat talan SEHOL nem lattam vagy nagyon ritkan hogy eroltetve poenkodva irgalmatlan modon alazkodva holgy szot hasznalva alazkodva kuncsorognak az ironikus mondataikkal az ismerkedos kerdesek alatt /amiket lany irt ki/ amit folosleges tagadni mert hemzseg az olyan irasoktol a kategoria. Regen olyan alazkodos es kiehezett stilusban irt irasokat nem olvastam. De nekem volt irkalva rengeteg bofoges mint a tied 22-es. / 2/17 anonim válasza:

Egyem a kicsi szíved, kedves Kérdező, Veled tényleg olyan lehet ismerkedni, mintha üvegcserepeken táncolna az ember...😆 Vagyis nagyon meg kell válogatni, mit írunk/mondunk és azt hogyan kommunikáljuk feléd./ es hasonlo kommentektol es alazatos holgyezesektol hemzsego kategoriat kialakito kiehezett ferfiak tamadtak meg engem azert mert nem tagolok szoveget es roviditek es nem irtam vesszot. Melyik a szanalmas? Azt nem kerdezem hogy melyik a szanalmasabb mert nem szanalmas ha valaki nem ir vesszot es ir valami hasonlot mint hogy /F-ek/. A kulombseg koztem es a kiehezett nemnormalisok kozott akik mentalis betegek hogy en alternetivat keresek. De segito valasz mennyi erkezett?

2021. márc. 31. 21:11
 26/36 A kérdező kommentje:
Az uvegcserep szerintem nem letezik mert az uvegszilank. De nekem aki nem ir vesszoket undorito valaszokat irtok es aki analfabeta mert nem dolgozza fol amit ir olyan szinten ostoba es decentral az nem problema nektek ha jol hiszem es senkinek nem tunt fol de nekem. Valami zsigeri irasmodotok nem problema magatoknak azert keresek alternativat ahol nem olyanok vannak mint ti de normalisabbak.
2021. márc. 31. 21:15
 27/36 anonim válasza:
Egyébként neked magyar az anyanyelved? Mert szinte kibogozhatatlan, hogy mit akarsz mondani.
2021. márc. 31. 21:30
 28/36 anonim válasza:

Nem a vesszők hiánya a baj, hanem hogy úgy fogalmazol, mint egy hisztériás 8 éves. Nagy levegő, spell check. Es ne próbálj már nem létező idegen szavakat használni, mert nevetséges.


Mi az a decentral? Mert ebben a kontextusban ennek nincs értelme.


Amúgy analfabéta a Wikipédia szerint : az analfabetizmus az írástudás hiányát jelenti, azt, hogy a felnőtt egyén nagyon rosszul, vagy egyáltalán nem tud se írni, se olvasni.

(Azért wikit idézem, mert szemléltető, nem száraz definíció)


Ezek szerint itt eddig egy analfabéta volt, az pedig te vagy.


Ülj le kisgyerek, intő, egyes, megbuktál.

2021. márc. 31. 21:35
 29/36 A kérdező kommentje:
Nem valaszolok. Mert nem a kerdeshez tartozik. Aki ismer alternativat es hajlando valaszolni az eredeti kerdesre o irhat de ketlem hogy erkezne normalis valasz.
2021. márc. 31. 21:39
 30/36 A kérdező kommentje:
/Ezek szerint itt eddig egy analfabéta volt, az pedig te vagy./ Funkcionalis analfabeta. Olyan aki ir es olvas de csak latszolag mert fogyatekos es nem erti amit ir es olvas. Mint te. Mert /az pedig te vagy/ annyi eszed nincs hogy az helyett o-t irj mert targyiasitasz egy illetot. Nem fogod fol amit irsz.
2021. márc. 31. 21:43
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!