Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » A gyik ismerkedes kategoriajab...

A gyik ismerkedes kategoriajaban a nagy tobbseg ferfi amit a privatok szama is bizonyit ami a kovetkezo problemat generalja?

Figyelt kérdés
Ha valaki F kiir 1 ismerkedos kerdest nem kap privatot vagy keveset es ha nem F akkor rengeteget. Illetve a gyik valamiert vonzza az irgalmatlanul bunko lanyokat mert nem is irnak vissza inkabb nem zavarja oket ha valaki var a valaszra a sajat szabad idejebol mig ok ismerkednek vagy mast csinalnak es annyit nem akarnanak visszairni hogy /bocs nem vagy szimpatikus/ ami nagy bunkosag. Ha a tarsadalom kb. 51% a nosteny akkor 2 lehetoseg volna ha a gyik-es ismerkedok kb. 85%-a F. Vagy 3. 1 hogy a lanyok nem F tarsasaga keresik es baratnoket keresnek de a kerdesek alapjan nem annyi mint amennyitol tobb F van az oldalon. 2 hogy nincs igenyuk ismerkedni ami nagyon valoszinutlen 3 ami valoszinu hogy gyik helyett mas platormon vannak es valoszinuleg sokkal tobben vannak mint a ferfiak mert a gyik-en donto tobbseg nem L de a tarsadalomban az arany kb. 51%. HOl vannak gyik helyett melyik az a platform ahol sokkal tobb az L es akarnak ismerkedni es lehet valogatni? Mert a sok F miatt logikusan kovetkezne hogy az L folhozatal vagy az L valasztek szuk es rossz minosegu volna es szuknek szuk mert kevesen vannak es rossz a minoseg mert kevesebb az alternetiva ami egy kenyszer csolatast eredmenyez. Foleg L ek valaszolhatnak de F ek is hogy az L ek milyen platformon ismerkednek gyik helyett ahol boven van L valasztek es hasonloan sokan vannak a masikhoz kepest mint az F ek a gyiken?
2021. márc. 30. 21:46
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Sajnos ez azt jelenti, hogy a gondolkodásod is valahol sérült lehet, hiszen a nyelven keresztül fejezzük ki a gondolatainkat.
2021. márc. 31. 21:45
 32/36 A kérdező kommentje:
Nem szoktam olyat irni mint hogy /az/ szemelyre inkabb o. Irtam konkret pl-t bizonyitva az analfabetasagodat. Te milyen konkret pl-t irsz?
2021. márc. 31. 21:49
 33/36 anonim válasza:

Haha, te tuti erdélyi vagy valami hasonló lehetsz, azok szoktak ugrani a budapesti tárgyiasitásra. :D


A funkcionális analfabéta az európai Parlament definíciója szerint :


funkcionálisan analfabéta az a személy, aki nem képes az írás, olvasás, számolás alapvető műveleteire, és ennek következtében nem tud integrálódni a társadalomba, annak egyenlő, egyenrangú tagjaként.


Sajnos ezt is rosszul használod, ahogy a többit. Próbáld újra. Mi, lelkes követőid látjuk benned a potenciált, hogy előbb utóbb egy koherens, helyes, értelmes mondatot írj.


Írj, Forest, írj !

2021. márc. 31. 21:53
 34/36 anonim válasza:

Most leírom minden kérdésre a választ, a tiedre is, kérdező, meg mindenki máséra is.


Igen

2021. ápr. 1. 00:13
 35/36 anonim válasza:
Ha figely ide en nem tudom te miert itt ismertkedsz amikor vannak masutt tobben is mint a bumbelen vagy tenderen de ott na ott biztos tobben vannak szoval szerintem inkabb oda meny mert az a fajadolog de ha nem is akkor biztos szoval az tuti inkabb oda menj ismizni mer ittencsak balfa szok vannak es vigyazza a lehuzosokkal nagyon le tudjak huzni ha nem de akkor is szoval biztos remelem tudtam segiteni neked testver nekem is ez az legvegso hozzaszolasom kimentelek magamal ne legyel itt a fertoben ahol inkabb nem de az biztos szoval menekulj mert leszivjak az agyadot aztan meg annyi se lesz mint volt en mar csak tudom szal csak ovatosan papa
2021. ápr. 1. 00:18
 36/36 A kérdező kommentje:
Talan megszakadsz a trollkodasi erolkodes miatt.
2021. ápr. 1. 02:15
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!