Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Egy lány kezdeményezhet?

Egy lány kezdeményezhet?

Figyelt kérdés

Még sosem volt senkim, lassan 17 éves vagyok. Nem szeretnék közeledni senkihez sem, ezt meghagyom a fiúknak. Viszont most van egy fiú akit nem ismerek de nagyon tetszik viszont nem ír rám. Szerintetek ciki lenne ha ráírnék? És hogy kezdjek el vele beszélgetni, ha nem ismerem

17/L



2021. ápr. 12. 21:57
 1/10 anonim válasza:
Nyugodtan írj rá,add meg neki a kezdő lökést,remélhetőleg viszonozni fogja, sok sikert.
2021. ápr. 12. 22:08
 2/10 anonim válasza:
nyugodtan irj ra, viszont ha ugy erzed nem viszonozza a szimpatiat, akkor hagyd beken, ne tapadj ra
2021. ápr. 12. 22:39
 3/10 anonim válasza:

Nem ciki.

Nálunk is úgy kezdődött, hogy én hívtam el a srácot első randira :)

2021. ápr. 12. 22:39
 4/10 anonim válasza:
Ide is
2021. ápr. 12. 23:08
 5/10 anonim válasza:
Én örülnék neki,nálam is lehet. 😊
2021. ápr. 12. 23:15
 6/10 anonim válasza:
Nyugodtan kezdeményezhetsz, nem a XIX. században élünk már. Sok sikert!🙂
2021. ápr. 13. 11:38
 7/10 anonim válasza:

Neeeeeeeeemm nőként tilos bármilyen lépést tenni azért ha akarsz vmit!!!

Majd ő férfi lesz és ha kellesz neki lépni fog. Meg nyugodtan tanuljon meg gondolatolvasni, nehogymár hozzászólj vagy jelezd neki h bejön, sőt szaladj el minél messzebb, véletlenül se derüljön ki. Ha kezdeményez is nálad, alpári bunkó stílusban küldd el mert tetszik. Szivesen.

2021. ápr. 13. 13:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a lelkesítő hozzászólásokat🥰Utolsó, a túlzott iróniát szerintem ellehetett volna hagyni, dehát sok paraszt él ebben az országban úgyhogy ezt is megértem😊
2021. ápr. 13. 17:22
 9/10 anonim válasza:

Pedig igaza van, hiába parasztozod le. Vicc amúgy hogy elvétve találok értelmes választ, de az mind le van pontozva, itt meg kiröhögve.

Nekünk nem ribi agyunk van! Teljesen különbözik a férfi és a női agy! És ha egy férfi azt mondja hogy mi k....ra nem értékeljük a női kezdeményezést, az így is van. De ne hallgass rá! Parasztozd le nyugodtan. Szép pofára esést, ostobenkó!

2021. ápr. 13. 19:55
 10/10 anonim válasza:
Férfi vagyok, nem kapok agyfrászt, ha a nő kezdeményez. Ennyit arról, hogy "ha egy férfi azt mondja, hogy mi k....ra nem értékeljük a női kezdeményezést, az így is van". Nincs így, személyiségfüggő.
2021. ápr. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!