Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem gáz ha egy lány kezdeményez?

Nem gáz ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

Szeretnék kapcsolatot, de álltalában a srácok barát zónában ragadnak nálam. Legtöbbször már egy fél éve/éve barátok vagyunk, mire megmondja, hogy tetszem neki.

Nem tudom hogy hogyan kell ismerkedni és bevallom, hogy kicsit félénk és önbizalom hiányos vagyok jelenleg. Ez az év minden értelemben gyűlöl engem. Xd Nem tudom hogy hol kéne ismerkednem, ráírhatok e ismeretlen emberekre pl facen vagy az túl fura és nem kellene. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.


20/L



2020. nov. 1. 17:06
1 2
 1/17 anonim válasza:

Probald ki a facebook datinget, nekem eddig tetszik.

F25

2020. nov. 1. 17:14
 2/17 anonim válasza:
Ha normálisan kezdeményezel, nem lesz probléma. Mondjuk számíts arra, hogy ismeretlen emberek nem feltétlenül fognak szóba állni veled Facebookon, de azért egy próbát tehetsz.
2020. nov. 1. 17:21
 3/17 anonim válasza:
Ismerkedj bárhol, aztán majd összejön, csak legyél kedves és ne add oda magad az első, de a második és a harmadik randi után se, ez egy jó szűrő, aki tényleg szeret annak ez nem baj.
2020. nov. 1. 17:24
 4/17 anonim válasza:

Ha tetszel nekik, akkor hol van a gond?

Egyébként egyáltalán nem gáz, ha a lány is csinál valamit, nem csak a sült galambot várja. Ki tudja, hány kapcsolat nem kezdődhetett el ilyen félelmek miatt.

2020. nov. 1. 17:30
 5/17 A kérdező kommentje:

Így belegondolva ez a faces dolog tényleg nem egyszerű. Főleg, hogy az emberek mégis másabbak a való életben.


Alapjáraton kedvesnek tartom magam, ugyanakkor határozottnak. Mások azt mondták, hogy aranyos ugyanakkor nagyon komoly vagyok ha éppen olyan témát dobnak hozzám. Úgyhogy attól nem félek, hogy "túl hamar" össze jönnék valakivel, mert ezzel kapcsolatban a tartásom megvan. Csak egy kapcsolatom volt 15 évesen, azóta nem és nem is igazán kerestem. Talán azért érzem ennyire nehéznek ezt az egészet, pedig mások szerint nagyon egyszerű oda menni és csak úgy beszélgetni. De én nem merek oda menni xdd

2020. nov. 1. 17:34
 6/17 A kérdező kommentje:

4. Igazad van abban, hogy így tényleg sok kapcsolat hamarabb kialakulhatna.

Azok a srácok akik bevallották nekem hogy tetszem, ők a haverjaim voltak. Így én csak barátként tekintettem/tekintek rájuk

2020. nov. 1. 17:42
 7/17 Gymnospermatophyta válasza:

Facebook dating nem tudom mennyire lenne jó, persze egy próbát megérhet. Leginkább azért, mert még nincsenek sokan rajt. Persze Ő lány, így biztosan nagyobb sikere is lenne ezeken, mint mondjuk nekem:D


Egyébként maga az FB sem lehet hülyeség szerintem. Én is gondoltam így ismerkedni. Látod az érdeklődési köreit stb. ezért ideális lehet. Viszont vedd figyelembe, hogy nem biztos, hogy észreveszi az olyan emberek üzeneteit, akik nem az ismerősei. Ha belátható időn belül nem írna vissza és úgy döntél, hogy kipróbálod ezt a lehetőséget, akkor szerintem jelöld be, azt tán észreveszi. Maximum törlitek egymást/nem fogadja el. :)

2020. nov. 1. 18:05
 8/17 anonim válasza:

Nyugodtan kezdeményezhetsz, nincs abban semmi rossz.

Egyébként a barátzónás srácoknak lett volna esélyük, ha hamarabb mondják, hogy tetszel nekik? Pl. még a megismerkedésetek kezdetén vagy ilyesmi.

2020. nov. 1. 18:06
 9/17 A kérdező kommentje:

8. Egynek igen..


Igazából az is zavar, hogy feltehetően elrontok valamit.. Lehet hogy félreérthető jeleket adok, bár kétlem.

Egyetlen egy srácnál kezdeményeztem, vele beszélgettünk is egy darabig, de aztán rájöttünk hogy nem illünk össze és ezért elengedtük ezt az egész kapcsolat dolgot.

Aki pedig nekem tetszett utána (kinézetileg), megismertem és rájöttem, hogy na mi se illünk nagyon össze, viszont ennek ellenére az egyik legjobb barátom lett. Úgyhogy... Fogalmam sincs mit rontok el xd

2020. nov. 1. 18:22
 10/17 A kérdező kommentje:

7. Mi az a facebook dating? Sose hallottam róla eddig xd Ez a facen belül van?


Amúgy jelöltem már be egyszer egy srácot, de persze őt sem ismertem személyesen úgyhogy nem lepődtem meg, hpgy nem jelölt vissza. :D

2020. nov. 1. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!