Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért mondogatja folyton a...

Miért mondogatja folyton a mamám, hogy helyes vagyok meg hogy biztos sikeres vagyok a lányoknál az iskolában, mikor egy kövér önbizalomhiányos ember vagyok, akinek köze nincs a lányokhoz?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A mamák ilyenek :)
2020. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
A mamák mindig elfogultak az unokájuk irányába. Nekik ő a legszebb, legokosabb, legjobb ember a világon.
2020. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Lehet ezzel akarja növelni a hiányos önbizalmad. Kövérség ellen tehetsz diétával és sporttal.
2020. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
A mamanak mindig te leszel a legszebb/leghelyesebb🥰
2020. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja, hogy önbizalomhiányom van :D Illetve már egy hónapja sportolok és egészségesen eszek
2020. júl. 29. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Mert szeret.
2020. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Mert szeret és mert látja az értékeidet. Kamaszként én is nagyon önbizalom hiányos voltam a túlsúlyom miatt, meg volt még 1-2 dolog, és akkor úgy éltem meg, hogy totál értéktelen vagyok főleg párkapcsolat szempontjából. Mert én is úgy láttam mindenkit, mint a nagy átlag, aki vékony az vonzó egészséges, akin meg van pár kiló az inkább kellemetlen. Idő közben egészen lefogytam, de aztán felnőve rájöttem, hogy a testesebb emberek is tudnak vonzók lenni. És hogy ez a vékony= vonzó ez csak ilyen általános ideál ami sok esetben az ember fejében létezik. A párom is kicsit testesebb és nekem pont ettől vonzó.
2020. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!