Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy a szülő...

Lehetséges az, hogy a szülő egyáltalán nem akarja megismerni gyermeke választottját és ezért sosem találkozott vele? Volt már ilyen eset?

Figyelt kérdés
Mert az, hogy nem kedvelik egymást és emiatt nem forszírozzák a találkozást, olyan sajnos sokszor van. De olyan, hogy eleve nem is akarja megismerni, az lehet? És nem azokra az esetekre gondolok, amikor azért nem találkozhattak, mert külföldön élnek, hanem olyanra, amikor adott lenne a lehetőség rá. Ismer valaki ilyet?
2021. márc. 14. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen vannak ilyenek
2021. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát én érzem úgy magam, hogy bár soha nem ismertem volna meg a párom szüleit, de sajnos ez már nem játszik. Kegyetlen rosszindulatú mocskos degenerált naplopó emberek. Tipikus élősködő fajták. Ha egy kis pénz van már megy a rongy rázás. Ebből szerencsére a páromat meg tudtam menteni, de a testvére ugyanilyen. Sokszor ez feszültség téma nálunk vagy, ha szóba kerül folyton vita van belőle. Én anyámmal nem dumálok, de apámék normális életet élnek, és nem telepszenek a nyakunkra, ahogy a párom szülei ezt állandóan tennék. Azt mondhatom, hogy ebben a kérdésben sokszor nem tudunk dűlőre jutni, így sajnos jó eséllyel előbb vagy utóbb el fognak válni az útjaink. 4 év ide vagy oda. A kisfiamat fogom leginkább sajnálni.
2021. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Férjemmel 5 éve vagyunk egy pár, van már egy 2éves fiunk.

Nevelőapámmal (4éves korom óta nevel, szóval nekem ő apám) 1x talalkoztak, kb köszöntek egymásnak és ennyi.


Nevelőapám utálja férjem, férjem utálja nevelőapám.

Nevelőapám csak úgy szimplán, párom meg azért, mert nehéz gyerekkorom volt.


Ha mi megyünk hozzájuk, akkor csak mi ketten a gyerekkel. Ha ők jönnek, akkor meg csak anya, vagy tesóim is.

2021. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen 3as tudom milyen érzés ez, csak az a baj hogy a párom nem akarja felfogni miért nem vagyok kíváncsi a szüleire. Olyan szinten koszosak és büdösek, hogyha hozzánk jönnek nonstop kereszthuzatnak kell lennie a lakásban. Ha elmennek rendszerint három adag mosás van utánuk + fertőtlenítés + kárpit tisztítás! A párom sokszor azon a szinten van, hogy inkább hazaköltözik az anyjáékhoz, mert hogy én nem tudom őket elfogadni
2021. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nagybátyám. Unokanővérem Belgiumba ment dolgozni. Megismerkedett egy jamaicai férfival . Nagybátyám amikor megtudta tombolt! Mindent elkövetett, hogy a lánya ne egy feketével éljen együtt, de az unokatesóm szerelmes volt. Összeházasodtak, azóta van 2 gyerekük is. 8 éve vannak együtt. Nagybátyám nem hajlandó elfogadni sem a vejét, sem az unokákat. Nem is szabad róluk beszélni. Idegeneknek is csak azt mondja, hogy 2 lánya van. ( valójában 3, de ugye az unokanővérem már nem létezik számára) Szomorú nagyon, mert bár én sem tudnék élni fekete emberrel, de a férje dolgos, becsületes ember.
2021. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

" Ha elmennek rendszerint három adag mosás van utánuk + fertőtlenítés + kárpit tisztítás!"

Szerintem itt már te liheged túl. Kizárt, hogy annyira koszosak lennének, hogy kérpittisztás, fertőtlenítés, meg 3 adag mosásra van szükség.

Az én anyósom, apósom is büdösek, koszosak. Azon kívül, hogy kiszellőztetek, nem kell full akaratíást csinálni utánuk. Ha mi megyünk akkor persze, a ruhát rögtön kimossuk, mert cigiznek a házukban, és cigiszagúak leszünk. Ha jönnek, mi eleve a konyhában ülünk össze.

Nálad annyira erős lehet az utálat az anyós-após miatt, hogy túl dramatizálod. Megrtem, hogy párodat egyre jobban zavarja. Hiszen a szülei. te is vérig sértődnél ha a párod is ezt csinálná ha a te szüleid jönnének.

2021. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6ossal értek egyet...

Ez eléggé nagy túlzás volt... megértem a férjedet...

Anyósom is egy debil. Cigizik, büdös. Emellett totál nem vagyunk egy hullámhosszon. Hal isten nem is sokat látom, de kibírom, mert csak az anyósom...

2021. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem reagálom túl! De természetesen elfogadom, ha a párom ez miatt le akar lépni. Én biztos nem fogom visszatartani. A hulladék szülei közt úgysem fog tudni megélni, gyerektartásból meg a létező legminimumot adnám. Természetesen a gyerekemnek vennék ruhákat de a szülei ingyen élését nem fogom megalapozni, sem elősegíteni. Esélyt meg elég csekélyt látok arra, hogy a gyereket ott helyeznék el! Kizártnak tartom, hogy van olyan hatóság bár biztos van az a pénz, hogy olyan helyen helyezzen el gyereket, ahol bűz van és élni balesetveszélyes.
2021. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én. Az anyósom nem óhajt megismerni. Illetve a férjemmel való kapcsolatunk első 5 évében nem óhajtott. Aztán mikor a férjem mondta, hogy várjuk szeretettel az esküvőre, akkor rinyált, hogy de ő nem is ismer engem. Amikor a férjem mondta neki, hogy mert nem akartál vele találkozni, kezdődött a múlt átírása: nem is igaz, nem úgy volt, nem mondtam olyat, hogy nem akarom látni se a kis k.rvádat, biztos rosszul emlékszel. És a férjem a hibás mindenért. Na, azóta gyerekünk is van, de még mindig nem találkoztunk, a gyereket se látta. Engem nem zavar különösebben. Azt mondjuk nem tudom, mitől vagyok kis k.rva, a férjem szerint az anyja az összes volt párjára ezt mondta, szóval ne érezzem magam kitüntetve 😆 az apját "ismerem", kb négyszer találkoztunk.
2021. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!