Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » A gyk-s férfiak miért nem...

A gyk-s férfiak miért nem tudják, hogy ha privit írnak, akkor kérdezni is illik?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 20:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
❓❓❓
2021. júl. 19. 20:01
 2/41 anonim válasza:
Konkrétan mi a gond kérdező?
2021. júl. 19. 20:03
 3/41 anonim válasza:

mindig írok kérdést, hogy választ generáljak

választ alig kapok...

2021. júl. 19. 20:04
 4/41 anonim válasza:
Én mindig kérdezek. De a lányok röviden válaszolnak és nem kérdeznek vissza.
2021. júl. 19. 20:14
 5/41 anonim válasza:
Mekkora a bimbóudvarod? Hanyas a kosárméreted? Mi van a bugyi alatt, baba vagy saláta? Le-e nyeled-e? Mekkora péniszt szeretsz? Milyen hosszú legyen és milyen alakú? Hány perc folyamatos dugást igényelsz? Ha választhatnál hogy három jótestű, lófarkú négerrel kellene szexelned egy putriban vagy három sörhasú kisfarkúval egy dubaji luxushotelben akkor melyikbe mennél bele? Fel tudod húzni a gumit a száddal a brére? Ha igen akkor hogyan gyakoroltad be? Csináltad már erdőben, mezőn, tóparton, tópartokon, kocsi motorháztetején, motoron, háztetőn, diszkóparkolóban, parkban, liftben, melóhelyen, melóhely retyójában, vonatretyóban, köztéri retyóban, kilátóban, gízai piramis tetején? Voltál-e már úgy hogy mentetek a biciklivel a roma csávóddal, te a csomagtartón ültél és összeszakadt alattad a kerék és hanyatt beleestél az árokba ami békalencsés vízzel volt tele? Ha igen akkor hogy reagáltad le a helyzetet? Szexeltetek utána amikor hazaértetek? Melyiket szereted jobban a cicákokat vagy a kutjákat? Meg-e fordult már a fejedben hogy egy kutya vajon hogy nyalhat-e? Kérdeznék még annyi mindent de most dolgom van sajnos, majd privátba folytatjuk ha szeretnéd.
2021. júl. 19. 20:37
 6/41 anonim válasza:
👍👍👍
2021. júl. 19. 20:56
 7/41 anonim válasza:
#5-os jol ratapintott a lenyegre 😂
2021. júl. 19. 21:08
 8/41 anonim válasza:
Ha írok, akkor kérdezek. Jellemzőbb, hogy a nők nem válaszolnak, pedig nem durva kérdéseim szoktak lenni.
2021. júl. 19. 21:15
 9/41 Noren1989 válasza:
Én az esetek többségében észrevételezek...
2021. júl. 19. 21:49
 10/41 anonim válasza:

Hát én lány vagyok, és eddig ismerkedtem meg rendes srácokkal innen, de többségében kb az 5ös komment írja le őket. De az mindenesetre elmondható, hogy kérdezni szoktak.

Sajnos az is, hogy előítéletesek. Általában rendesen meglepődnek rajta, ha visszakérdezek, neadjisten normálisan visszaírok. Szóval a normális emberek itt meglepődnek azon, ha normális emberrel kezdenek beszélni.

Nekem ez fura, de sajnos így van 🤷🏻‍♀️

2021. júl. 19. 22:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!