Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok ti mit akarok megcsinál...

Lányok ti mit akarok megcsináltatni még magatokon?

Figyelt kérdés

Lanyok,nők (+esetleg fiuk) ti mit akartok még plasztikáztatni magatokon? Milyen beavatkozások vannak sorban tervben? Ha már bele kezdtetek, mennyire van már “kesz” a külsőtök? Mikorra lesztek teljesen készen?

25/L😇



2021. júl. 31. 15:02
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim válasza:
Rajtam minden természetes (a fogtöméseimet leszámítva) és ez így is marad ha nincs egészségügyi oka. :) 21L
2021. júl. 31. 16:53
 22/66 anonim válasza:
Úristen...
2021. júl. 31. 16:54
 23/66 anonim válasza:

Én kezdésnek fogytam 25 kilót, aztán erősítettem így sportos alakom van amit próbálok megtartani és odafigyelni magamra hogy egészségesen éljek. A fogaim rendberakása a következő project ami még tart. Az alsó fogsorom jó állapotban volt de 2 fogat tömni kellett rendesen és volt egy gyökérkezelés plusz az alsó bölcsességfogaimat kiműtötték mert esélyes volt hogy később problémát fognak okozni.

A felső fogsorom kegyetlen kusza és gyenge több le van már törve egy fogamat ki kellett húzni van egy aminek a fele hiányzik és az első fogam szintén hiányos ami egy nagy mosolynál kegyetlen látványos. A fogdokim a felső lyukas fogaimat betömte kezdésnek ami hiányos annak a pótlásán még gondolkodom mert az implantátumos elég brutálisnak hangzik és fájdalmasnak meg hosszútávúnak így van egy másik terv hogy oda egy hidat rakatok de akkor még 2 fogat ki kell húzatni. Vagy a másik verzió amit még javasolt hogy rendbe rakja az összes olyan fogamat ami még jó, ami már rossz azt gyökér kezeli, aztán lecsiszolja az egészet és kapok egy felső fogsort kompletten mert szerinte még ez a legjobb megoldás. A fogszabályzást 20 év felett kezdtem el és nem sokat segített a dologban, valamelyest javított a helyzeten de nem az igazi.

Jelenleg ez van kilátásban még.

Aztán tervbe van nekem egy ajakfeltöltés mert szinte semmi ajkam nincs de ezen még gondolkodok mert nagyon plasztikáztatni nem akarok de ez az ajakfeltöltés azért nem lenne rossz.


A bal szememmel nem látok valami jól, bár nem kell szemüveg mert annyira nem vészes, viszont a vezetéshez nekem elő van írva ami eléggé idegesít főleg napos időbe mert fényre nem sötétedik és kegyetlenül hunyorognom kell. De azon még szintén gondolkodom hogy csináltassak fényre sötétedőt vagy a szemem csináltassam meg inkább lézeres szemműtéttel. Párom a szemüveg mellett van mert a lézeres műtét csak pár évig szól utána ismét romlani fog a szemem és újra meg kell csinálni, rokonságába többen jártak így, meg volt olyan ismerőse akinek 2 év után nem hogy romlott a szeme, hanem sokkal rosszabb lett mint volt. Ő erről inkább próbál lebeszélni.

2021. júl. 31. 16:56
 24/66 anonim válasza:
Ha kész leszel 👌, megveszlek. 😁😎
2021. júl. 31. 18:25
 25/66 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)


24: Miért is vennél meg?:D

2021. júl. 31. 18:35
 26/66 anonim válasza:
Én egy fillért se adnék érted, az biztos.
2021. júl. 31. 18:36
 27/66 A kérdező kommentje:
Mondjuk az nem baj,mert nem kértem hogy adj:)
2021. júl. 31. 18:38
 28/66 anonim válasza:
Jó ronda lehettél alapból, ha milliókat kellett költeni rád.
2021. júl. 31. 23:38
 29/66 anonim válasza:

Szia!

Tudnál ár orrodról előtte utána képet mutatni?

2021. aug. 1. 12:29
 30/66 anonim válasza:

[link]

Ő az

2021. aug. 1. 13:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!