Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok ti mit akarok megcsinál...

Lányok ti mit akarok megcsináltatni még magatokon?

Figyelt kérdés

Lanyok,nők (+esetleg fiuk) ti mit akartok még plasztikáztatni magatokon? Milyen beavatkozások vannak sorban tervben? Ha már bele kezdtetek, mennyire van már “kesz” a külsőtök? Mikorra lesztek teljesen készen?

25/L😇



2021. júl. 31. 15:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim válasza:
Agyhalottaktól 🤷‍♂️
2021. aug. 3. 19:46
 62/66 A kérdező kommentje:
Agyhalott de mégis milliomosoktol inkább, gondolom
2021. aug. 3. 20:04
 63/66 anonim válasza:
Pont nem érdekel hogy milliomos-e vagy sem, neki is csak egy élete van 🤷‍♂️
2021. aug. 3. 20:07
 64/66 anonim válasza:

Szerintem ezen felesleges vitatkozni mindenki azt csinál a testével amit akar, és olyan életet él amilyet akar.

Ha valaki agyon műteti magát van rá pénze meg orvos aki ezt megcsinája hát tegye nekem ezzel az életem se több se kevesebb nem lesz. Ha valaki ki teszi magát sexuális tárgyként kezelik és ezt elvezi egészségére. Én se vagyok a plasztika ellen mert pl akit baleset ért vagy valami milyen csodálatos hogy tudnak rajta segíteni és akár a régi arcát testét vissza kaphatja.

Vagy megváltoztathatja azt a részét amivel nincs meg elégedve, nyilván aki tetőtöl talpig meg van műtve azt a környezete majd nem hagyja szó nélkül mert ugye az embereknek mindenhez is közük van, de szerintem ne idegesítsétek magatokat feleslegesen és vitatkozzatok akinek nem tetszik ne nézze ne kövesse az ilyeneket, akinek ez tetszik nézze, ne erőszakoljuk egymásra a saját nézetünket.

2021. aug. 4. 17:56
 65/66 anonim válasza:
3 gyermekem van, összesen 7 évig szoptattam... ha lefogytam ahogy szeretnék biztos, hogy felvarratom a cickókat. Implantátumot nem szeretnék, nem bízom benne. A hasamat is korrigáltatni fogom, mert nagy és már most lóg... ennyi. Cickó + has. Ha kell gyűjtök + hitelt is veszek fel rá, ez nekem sokkal fontosabb mint külföldi nyaralás vagy medence itthonra.
2021. aug. 7. 19:55
 66/66 anonim válasza:
Férfiként nem plasztikáztatnék, úgy érzem ez nem túlzottan elfogadott a mi nemünknél:), de nőknél szerintem egy jó lehetőség. Kérdező neked hány szépészeti műtéted volt eddig?
2021. aug. 22. 22:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!