Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok! Miért archiválgatjátok...

Lányok! Miért archiválgatjátok bizonyos képeiteket ideiglenesen instán?

Figyelt kérdés
Én mindig azt hiszem, hogy bonyolult pasi ügyek vannak a háttérben, amikhez úgyis kevesek vagyunk, hogy megértsük xd

2021. aug. 5. 01:25
 1/4 anonim válasza:

Bár én pont nem csinálok ilyet (tekintve, hogy nem is posztolok), egyik barátnőm sokszor archiválja a képeit. Általában azért szokták, mert míg korábban jónak gondolták az adott képet, később már nem tetszik nekik. Ez kb olyan, mint amikor 10 évesen kiposztolsz magadról egy szelfit. Később csak fogod a fejed, hogy mégis miért tettél ki ilyen képeket:D

Aztán lehet, hogy valaki tényleg a bonyolult pasiügyei miatt csinálja, bár ez nekem elég fura🤔

2021. aug. 5. 01:46
 2/4 anonim válasza:
Addig nézem a képeimet, amíg nem találok rajta valami apró hibát, ami valószínű másnak fel sem tűnik, de engem meg frusztrál.🙃
2021. aug. 5. 07:09
 3/4 anonim válasza:
2# Te jó ég:) Minek teszel fel fotót magadról, ha ennyire zavar egy két hiba magadon?
2021. aug. 5. 08:00
 4/4 anonim válasza:
#3 nem 2-es vagyok, de én megértem miért csinálja. Nehéz elmagyarázni, de sokszor van, hogy minél többet nézel valamit annál rosszabb/szebb.
2021. aug. 5. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!