Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan kéne megszakítani,...

Hogyan kéne megszakítani, vagy legalább minimálisra redukálni a barátságot egy bizonyos személlyel?

Figyelt kérdés

10+ éves ismeretségről van szó.

Volt egy 8 fős társaság anno, akikkel hosszú éveket lógtunk együtt. Igazából nagyon jó barátok is voltunk (néhányukkal a mai napig is) mert bármikor bármiben számíthattunk egymásra.

Ha kellett akkor hajnalban egy telefonra ugrott volna bármelyikünk ha segítségre lett volna szükség.

Ez a társaság 8-10 év után idézőjelesen felbomlott.

Fiatalok voltunk, ment a buli, a pia, a kocsik, a drog napi szinten. Azóta mindenki megkomolyodott barátnő, gyerek, család, munka stb.

Egyikünk sem éli már ezt a bulis drogos életet, kivéve egy srácot.

Őt szinte nem lehet levakarni, folyamatosan hívogat (nem csak engem) hogy menjek vele ide meg oda, nyomja a süket szöveget amire a kutya nem kíváncsi már.

Hogy értsétek: mind 30+ évesek vagyunk, barátnővel vagy családdal, és nekem, se a többieknek már nem a buli az életcélunk.

Egyébként egy nagyon jószívű srácról van szó, csak sajnos leragadt a 10 évvel ezelőtti szinten.

Semmi témája nincsen, csak mások kibeszélése hogy mennyit drogoznak, honnan szerzik a pénzt, milyen új kocsival járnak, melyik csajt kúrogatják és hasonlók.

De tényleg semmilyen értelmes témáról nem lehet vele beszélgetni, mert vagy a szavadba vág 5 másodperc után, vagy teljesen másról kezd el beszélni.

A nők sem maradnak meg mellette, csak pár hónapig. Így sokszor van hogy egyedül éli az életét.


Szóval a lényeg hogy szeretném valahogy lecsökkenteni a vele folytatott "barátkozást" közel a nullához.


Sokáig (2-3 hónapig ) le volt tiltva telefonon, hogy ne tudjon hívni. Majd lett új száma és arról hívott. Nem tudtam hogy ő, felvettem azt reméltem változott és újra elkezdtem vele kommunikálni.

De nem, ugyan olyan maradt mint mindig.

Mondtam már neki hogy nekem nem pálya ez az egész élet amit ő él, nem lesz már az ami régen volt, nem fogok drogozni vele és buliba menni, de mintha a falnak beszélnék.

Tényleg nem akarom megbántani mert egy jószívű srác, de nekem ehhez már nincsen türelmem, valahogy humánusan el kéne távolítani az életemből.


2020. jún. 23. 22:11
 1/2 anonim válasza:
Valószínűleg kamu kérdés, mert egy értelmes, érett ember, akinek családja van nem itt keresné erre a választ, de jó sztori volt
2020. jún. 24. 00:40
 2/2 anonim válasza:
Mond meg neki őszintén, az a legkiméletesebb
2020. jún. 25. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!