Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ez a tinder és hasonlók ha...

Ez a tinder és hasonlók ha nem fizetsz tényleg nem érnek semmit?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam ilyenekre és másokat lehet nézegetni, jobbra-balra húzogatni, de pl ha meg akarom nézni, hogy engem ki húzott jobbra, már fizetni kell érte. Meg minden másért ha nem csak nézegetni akarsz. Mindegyik ilyen? Mert ez így egy nagy nulla akkor.
2021. aug. 13. 08:28
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:

Tinder nem éri meg. Nagyon drága és sok idő kell hozzá. Egy idő után meg elfogynak a potenciális jelöltek, ezért minden jobban kinéző nőt bejelölsz, aki alapból szóba sem jönne.

Ha meg véletlenül lesz is közös jelölés, akkor kb 100-ból 1 beszélgetésed lesz, de az is kiemrül majd pár mondatban. Általában a sablon szövegük, hogy írj magadról és utána eltünnek.

2021. aug. 13. 12:23
 12/32 anonim válasza:
De, ha kinézel valahogy. Ha a külső gatya, akkor felejtős.
2021. aug. 13. 13:03
 13/32 anonim válasza:
Ti der fizetős, ha már írni akarsz !
2021. aug. 13. 13:04
 14/32 anonim válasza:

Én nekem van egy elméletem, mi szerint a Tinder szándékosan visszatartja a matcheket. Nem régiben már sokadjára adtam esélyt annak a szarnak. Szerintem 1000 csajt biztos elhúztam, tudom, hogy nem vagyok egy Isten, de nincs az a kikúrt élet, hogy 1000-ből 1 lány, csak félig poénból ne mondja azt, hogy ah, na elhúzom jobbra, csak hogy eggyel több legyen. Közben folyamatosan kapom a like-okat, amiket csak fizetőssel lehet megnézni.


Kíváncsiságból befizettem egy hónapra, 6000 Forint körül, csak mondom, az összes csaj bűn ronda volt, aki nem és matcheltem vele, szokásos módon vissza sem írt. Amint befizettem, azon a nap rögtön lett 3-4 matchem, előtte 1 hónapig semmi. Aztán fura mód, most hogy megvolt már előfizetésem, egy darab like nem jött, későbbiekben új fenn nem matcheltem senkivel, aztán pár nappal előfizetés lejára előtt megint volt vagy 2-3 matchem, természetesen szokásosan vissza sem írtak, az összes 20 db matchemből, talán ha 4-5x írtak vissza, egy írt vissza 1 nappal később is, de az is semmi volt, többi első nap eltűnik, teljesen passzívak, lehetetlen kommunikálni.


Szintén érdekes dolog, hogy aktív használat közben ahogy már említettem, nincs match. Aztán amikor megunom, és nem használom, két hónapig jönnek az értesítések, hogy menjél csak vissza, mert így úgy hű-ha. Aztán visszamegyek és hopp, első 10 percben megint matchem van.


Szerintem szándékosan nem dobja fel azokat, akik esetleg jobbra húztak így nem tudok matchelni, de egyébként befizetsz Tinder GOLD-ot 6000-ért és utána megnyilik a következő előfizetési opció, a Tinder Platinum, szóval még akkor sem kapsz meg minden funkciót. Arról nem is beszélve, hogy valszeg 5x annyi férfi van, mint csajok, a csajok fele szerintem innaktív, ha csak olyan csajok léteznek, akik a Tinderen fenn vannak, akkor valami kva szar. Az egész egy lehúzós undormány sz**, fölösleges vele szenvedni.

2021. aug. 13. 14:14
 15/32 anonim válasza:

Én nekem a regisztrációm után írta, hogy 7 ember kedvelt. Előfizettem,hogy lássam őket, valami csoda folytán már csak 2 embert engedett megnézni (nem is volt egyből 7 kedvelésem, csak próbált ösztönözni az előfizetésre)

És igen, ha valakit jobbra húzol férfiként, sokkal kevesebb eséllyel dob fel a hölgyeknek téged. Valahogy ösztönözni kell,hogy előfizess.

Ha megtalálod a párod előfizetés nélkül, nem fogsz társat keresni, így nem is fogsz előfizetni. Marketing

2021. aug. 13. 14:34
 16/32 anonim válasza:

13: a tinder INGYENES!! Akkor tudsz írni, ha mindketten tetszikeltétek egymást, KORLÁTLANUL!!


Fizetni az alábbiakért lehet:

Végtelen like lehetőség, több superlike lehetőség, visszanézés, téged tetszikeltek megmutatása, tetszőleges lokációba állás.


De alapvetően az, hogy az aktuálisan 50 km-en belül levőkkel párba kerülj, és utána korlátlanul beszélgessetek, azt semmi sem korlátozza.

2021. aug. 13. 17:53
 17/32 anonim válasza:

16os egy élő példa vagy arra,hogy azt se tudod mihez szólsz hozzá,csak leírod ami folyik belőled... Nem fog mindenkinek feldobni több okból is, azok közül akiket jobbra húztál.

A tinder LETÖLTÉSÉT senki se kérdezte,hogy ingyenes e. Ez tény,hogy ingyenesen letölthető. Leírtad azt,amit a tinder is hirdet, viszont nem ez volt a kérdés. Értelemszerűen arra keresnek fent választ,hogy ha előfizetsz, a leírtakon kívül milyen előnyöket biztosít az algoritmus.


Olvasgass, művelődnél.

[link]

Ha nem tudsz angolul,magyarul is vannak róla témák.


Van még jó pár téma, ami kivesézi a tinder algoritmusát,köztük több ex tinder fejlesztő hivatalos bejelentései is...

2021. aug. 13. 18:27
 18/32 A kérdező kommentje:

Na, nekem azt írja, hogy van akivel már párba álltam. Csak éppen se megnézni nem tudom az illetőt, se írni nem tudok neki, mert rögtön feldobja, hogy fizessek. Ha fizetek és írok a másiknak, mi a garancia rá, hogy ő is fizet és látja, vagy egyáltalán tud-e ő is írni, válaszolni?!

Hát ez így semmit nem ér. :(

2021. aug. 13. 19:41
 19/32 anonim válasza:

Velük nem álltál még párba. Csillaggal mutatja a homályos ikonjukat, igaz? Akkor ők azok, akik tetszikeltek téged, te még nem tetszikelted őket. Csillag fülön is őket látod.


17: igen, van sorrend, van prioritás. De mivel max pár hét alatt ki lehet pörgetni az összes embert, ezért nem marad ki senki sem, még ingyen sem.

2021. aug. 14. 08:21
 20/32 anonim válasza:
19. De kimarad, több kategóriába sorolja az embereket. Gondolod mindenkinek feldob ingyenesen is? Ez nem a máltai...
2021. aug. 14. 12:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!