Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ez a tinder és hasonlók ha...

Ez a tinder és hasonlók ha nem fizetsz tényleg nem érnek semmit?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam ilyenekre és másokat lehet nézegetni, jobbra-balra húzogatni, de pl ha meg akarom nézni, hogy engem ki húzott jobbra, már fizetni kell érte. Meg minden másért ha nem csak nézegetni akarsz. Mindegyik ilyen? Mert ez így egy nagy nulla akkor.
2021. aug. 13. 08:28
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:

Nem. Találd meg őket. Ha nem vagy pesti, akkor max pár hét akatt ki fogja adni őket is, és akkor párba fogtok állni (feltéve, ha jobbra húzod őket).


És elnézést, hogy rosszul írtam, nem csillag ikon van rajta valóban, így látom a képedről. Nekem most nincs leszedve

2021. aug. 14. 22:16
 32/32 anonim válasza:
Hát figyelj, én most hosszú idő után visszatértem a Tinderre (középkorú nőként). Az első napon a jobbra-balra húzogatásból volt több matchem, utána leült a dolog. Úgy voltam vele, hogy nem akarok hosszú időt rászánni az ismerkedésre, ha rövid idő alatt nem jön össze valami érdemi, akkor inaktívvá teszem magam és élem egyedül tovább az életem. Jött egy akciós ajánlat, egy hónapra féláron előfizettem, éltem a kiemelésekkel is (csúcsidőszakban). Persze sok olyan jelölt, akivel nem tudok mit-kezdeni, de egy-egy kiemelés után lett 1-2 matchem és egyelőre úgy néz ki, hogy sikerült találni olyat, akivel egymást keressük. Pár ezer forintomba került, de már most azt mondom, hogy megérte. :)
2021. aug. 19. 11:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!