Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Létezik 40-45 éves szűz férfi?

Létezik 40-45 éves szűz férfi?

Figyelt kérdés

Én 38 éves szűz nő vagyok. Beszólásokat kéretik mellőzni, aki nem hiszi el, lépjen tovább. Köszönöm.

Miért maradtál szűz?


2021. aug. 19. 08:12
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

#7-es vagyok! Így érthető, igen. 30 fölött igazából férfiaknak és nőknek is egyaránt nehéz elölről kezdeni szerintem, mivel ilyenkor már vannak komolyabb elvárásaik az embernek, vagy csak egy pár éjszakás kaland erejéig szédítenek. Biztos sikerül olyasvalakit találnod majd ha nyitott vagy, akivel ezt őszintén meg tudod beszélni, türelmesen kezeli, és úgy szeret, ahogy vagy.

Engem valószínűleg már túl fiatalnak tartanál a 25 évemmel, de azért kíváncsi voltam.

2021. aug. 19. 09:55
 12/25 anonim válasza:
Én 34 éves nő vagyok, de pasival még sosem voltam. Nőkkel már igen, és a behatolást is igénylem, de még a gondolattól is kiráz a hideg, hogy hozzám érjen egy férfi. És szerintem ez már így is fog maradni.
2021. aug. 19. 10:44
 13/25 anonim válasza:
Kérdező, valami vallásos burok? Vagz hogy kell ezt érteni?
2021. aug. 19. 12:42
 14/25 anonim válasza:

Én 32 éves szűz férfi vagyok.

Gyerek koromra vezethető vissza,nem volt apa kép előttem,nárcisztikus szülők,ridegtartásba voltam és nagyon konzervativ nevelést kaptam.

Nagyon magamnak való vagyok de lett volna lehetőségem rá de válogatós is vagyok vmennyire

2021. aug. 19. 12:56
 15/25 anonim válasza:

43 F


Saját nememhez vonzódok sajnos és nem akarok ilyen lenni

2021. aug. 19. 13:30
 16/25 anonim válasza:
29 éves vagyok és szűz. Nem nagyon tudom elképzelni hogy valaha szexelni fogok. Nézd hazudni nem fogok sajnos életképtelen vagyok. Nagyon nehezen megy minden, csajozni nem tudok. De a nők kerülik az ilyet egyébként is. Esélyem sincs ha van nálam ezerszer jobb. A nőknek életképes férfi kell.
2021. aug. 19. 22:31
 17/25 anonim válasza:

Férfi vagyok, 40 felett veszítettem el.

Hogy miért ilyen későn nehéz megmondani.

Amikor próbálkoztam a lányoknál nem volt sikerem, valószínűleg enyhén aspergeres is vagyok, így jól megvoltam magamban.

Ha egy megértő társat találsz, nem lesz ezzel probléma.

Viszont próbálj rájönni, hogy nincs-e nálad valamilyen lelki elakadás, mert akkor pszichológus segítségével könnyebb, gyorsabb feldolgozni.

2021. aug. 20. 10:44
 18/25 anonim válasza:

utolsó hány éves nővel?

Azóta lett vmi komolyabb?

2021. aug. 20. 10:48
 19/25 anonim válasza:

#18

17: 4 évvel volt fiatalabb nálam a nő. Komoly kapcsolat volt.

Azóta még egy kapcsolatom volt, velem egykorú nővel.

2021. aug. 20. 11:13
 20/25 anonim válasza:

Miben változott az életed azóta?

Megérte?

2021. aug. 20. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!