Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik barátság férfi és nő...

Létezik barátság férfi és nő között vagy az egyik fél mindig többet akar?

Figyelt kérdés
Létezhet egész életen át barátság férfi és nő között vagy ez csak akkor lehetséges, ha az egyiknek legalább van párja?

2021. aug. 1. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem
2021. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

“vagy ez csak akkor lehetséges, ha az egyiknek legalább van párja?“


WTF??? És akkor ez már kizárásos alap, hogy nem akarnak többet egymástól?

2021. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Persze.
2021. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekem egyszer látszólag volt egy lány barátom, aztán amikor megismerkedtem egy lánnyal párkapcsolat céljából, akkor kiderült, hogy nem csak a barátom akart lenni.

Egyébként létezhet ilyen, ez csak akkor derül ki, ha ír ide olyan, akinek van/volt ilyen kapcsolata. Vagy pl ha az egyik fél meleg, akkor nagyobb esély van rá.

2021. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
A kettő nem zárja ki egymást, legfeljebb nagy önuralom, önkontroll kell ahhoz, hogy a felek képesek legyenek a dolgokat külön kezelni.
2021. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, csak elég ritka.

De ezt már legalább 20-szor megkérdezték - itt a kérdésed alatt is van jópár -, az ottani válaszok böven kimerítik a témát.

2021. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nőként több férfi barátom is van. Feltehetően többet is akarnának, de megelégszenek a barátsággal. Emellett vannak gyerekkori barátaim, és kollégák, akik nem akarnak többet a barátságnál. Van párjuk is.
2021. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Érdekes 99%-ban a férfiak akarnak többet és az a probléma...:) amúgy jó lenne...meghát van barátom szeretjük egymást csak vele így nem tudok beszélgetni, de nagyon szeretem, csak néha üt meg akkor is úgy, hogy ne látszódjon...meg anyám is azt mondja ő való hozzám, nagyon szeretem, meg fog változni, vagy majd én megváltozatom, majd ha lesz gyerek nem lesz ilyen..nem fog annyit inni apa is ilyen volt anya azt mondta...
2021. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
Létezik de igen, az egyik fél szinte mindig többet akar. Viszont, ha meg tudják a felek ezt beszélni, hogy a másik soha, hogy a dolog lelki síkon működhet csak és ezt a többet érző fél elfogadja, akkor kialakulhat barátság. Ehhez viszont nagy önismeret, intelligencia és élettapasztalat kell, hogy leküzdje magában az illető a szexuális vágyait, és a másikban csak az embert lássa (és ez az, amiért ritka, ha kialakul a tiszta, önzetlen barátság. Kevesen képesek rá).
2021. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Létezik, de sztem ahhoz olyan felfogásúnak kell lenni. A magyaros, barátokköztös gondolkodásúak nyilván mindenkiben a nemi szervet látják.
2021. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!