Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik mar régen nem találnak barátnőt maguknak és konkrétan depressziósak?

Figyelt kérdés

En mar régen ebben vagyok,de pár hete nem ismerkedem mar mert ennek semmi értelme.En azt javaslom aki régen nem ert el sikereket az adja fel inkább.Találj valami hobbit.Akármit!! meg ha legózol az is jobb mint olyan nők után bánkódni akik le se szarnak! En csúnyának érzem magam (mondta is pár kedves hölgy) és kövér is vagyok.Kellek valakinek? nem.Ma bele néztem a tükörbe és nem is vagyok csúnya!! Mind1-es visszautasitassal,vagy átveressél amit nőktől kaptam,mind jobban a szakadék szelere kerultem.Mar fizikai fájdalmat ereztem.Pedig én sose voltam válogatós.Csak annyit akartam,hogy a csaj legyen lélekben normális.Ne legyen,konkrétan rossz lelkű.De mind1...ra kellett jönnöm,hogy a nem esztétikus arcú és testű nők is ugyanolyan elutasítóak.Az elutasítás nem fajt úgy sosem mind az amikor kiderült,hogy hazudoznak.Eszmeletlen sok esetet fel tudnek sorolni.Volt olyan,hogy mondta,hogy senkinek sem kell,mindenki bantaja,stb.En megismernélek,en szeretni foglak mondtam en.Benne is volt az ismerkedésben,azután meg elkaptam,hogy mas pasikkal is beszélget.Oké nem volt a csajom,de amikor rá kérdeztem,hogy massal is beszelsz....azt mondta rá,hogy nem!!Csajok miert jo hazudni? bar csak arra gondolnék,hogy meg a kpacsolat elejen el megy.Tapasztalatból írom,hogy a nehezen meg szerzet nőben nem fogsz örömet lelni.El fog hagyni,vagy úgyis meg csal! Tisztelet a kivételnek ha van ilyen.Egy szo mint szaz egyedul is lehet jo az eleted.Talalni kell ki jo dolgokat.Nekem meg barátaim sincsennek.Tegye az össze a kezet akinek legalább azok vannak!

Aki továbbra is reménykedni akar csúnya fiúként,meg alacsonyként,meg kövérként stb abban,hogy lesz valakije az csak tegye továbbra is.Nekem volt egy határ.Ha a szazadik csaj is elhajt,akkor nem fogok menni a szaz egyedikhez!

Remélem valakinek ert ez valamit,hogy le írtam.Mielott valaki le incelezne meg ilyesmi en nem haragszom a csajokra.Meg az exemre se.11 eve volt,hogy megcsalt,de azota sincs senkije.Ha melettem nem volt jo es hajtotta a vere,hat tessek :D

Kommentben ti is leirhattok par sztorit,es ,hogy mi lesz szerintetek a jovoben veletek parkapcsolat teren.

A helyesirasert bocsi.



#csaj #kapcsolat #kövér #gonosz lelek
2021. aug. 26. 09:39
1 2
 1/19 anonim válasza:

Hogy a viharba ne lehetne egyedül élni.:))


Legjobb, szabad vagyok nincs idegeskedés! Már 3 éve. Pedig elképesztően jóképű vagyok, sportos sötétbarna, magas. De imádom ezt a nyugis életet.Soha többet párkapcsolat!👏

34F

2021. aug. 26. 09:49
 2/19 A kérdező kommentje:
ma 09:49 Szevasz haver :) szinten 34/f
2021. aug. 26. 09:49
 3/19 anonim válasza:
Faterom, is egyedül él, 15 éve váltak egy muterommal, egyiküknek se volt azóta senkije, talán faternak egyszer valami nem komoly huza vona de rendes kapcsolat nem. Mégis full jól elvannak egyedül.
2021. aug. 26. 09:57
 4/19 anonim válasza:
Nem jó a párkapcsolat. Nekem van, de ha a csaj mond valamit, én meg azt mondom rá, hogy mindjárt, vagy később, rögtön hisztizni kezd. Nem csinálhatom azt amit akarok akkor amikor akarok, mert az ő nyavajáit előre kell venni. Nem kívánom neked. Már lassan ott tartok, hogy kihajítom és inkább leszek egyedül.
2021. aug. 26. 09:59
 5/19 anonim válasza:

Én is mindig eldöntöm, hogy egyedül leszek és nem kell senki, de 1 hónappal később már megyek randizni. :D Csak meg kell találni azt, aki passzol az emberhez. Az biztos, hogy tartósan egyedül én is depressziós lennék és mindent elkövetnék, hogy ez megváltozzon.

Tulajdonképpen az első szerelmem is így lett, egy jóbarátom hatására elkezdtem változtatni magamon és nyitni a nők felé, sikerrel. Ha nem változok, ma is egyedül lennék.

Persze, a párkapcsolatok nehezek, de a jutalom minden szempontból megéri.

2021. aug. 26. 10:16
 6/19 anonim válasza:

Milyen jutalom?😂😂😂


Én nem élnék senkivel sem, mert önzők az emberek, meg buták a magyar nők.Csak azt szeretik ha szivatják, kicsesznek velük.

Elvagyok 4 éve, jobb a nyugi.

31F

2021. aug. 26. 10:25
 7/19 anonim válasza:
Én azt vettem észre életem során, hogy amikor szenvedtem a kapcsolat hiányától, akkor sose jött össze semmi. Amikor elkezdtem magam jól érezni egyedül, teljes értékű életet élni, akkor meg jöttek sorban a lehetőségek.
2021. aug. 26. 10:28
 8/19 anonim válasza:

Szerintem nagyon szeretnél valakit magadnak csak most ezzel leplezed amit írtál.


Meg kell változz, ne sóvárogj, vedd fel a flegma, kissé lekezelő, titokzatos stílust ezt imádják ha szivatják, szenvednek a nők.Ne legyél rendes, úgy nem vagy elég izgalmas.

2021. aug. 26. 10:36
 9/19 anonim válasza:

Látod, máris incel és megtow társaságba keveredtél. Az ilyenektől kell magad olyan messzire helyezni, amennyire csak lehetséges.

Nem lenézni és utálni kell a nőket, hanem olyat keresni, aki téged szeret és veled akar lenni. De ha meg sem próbálod, marad a magány és a keserűség.

Nem így akarod végezni, ugye?

2021. aug. 26. 11:51
 10/19 anonim válasza:

Nekem már voltak és jelenleg is van barátnőm, mégis úgy gondolom, hogy két életet össze kötni hülyeség. Az a legjobb ha egyedül van az ember. Akkor mindene meglehet amit akar és még kapcsolata is lehet. Lehet, hogy nem hosszú távú, de majd lesz másik nő akivel ismét jól fogja érezni magát. Egyedül mindent úgy csinálhatsz amit szeretnél és nem kell másra gondolnod. ez a szabadság. Persze ha ha a jelenlegi párommal még nagyon nagyon jól kifogunk jönni akkor lehet a pillanat hevében majd feleségűl veszem. Szerintem hiba lenne mégha nem is érzem akkor úgy. De emberek vagyunk így hibázhatunk. :p

Ésss ez csak az én véleményem. Mindenki a saját életét éli, így egyértelmű hogy lesznek akiknek konkrétan ez a cél. A család.

2021. aug. 26. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!