Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lett már öngyilkos osztálytárs...

Lett már öngyilkos osztálytársatok, iskolatársatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan tudtátok meg, mit éreztetek, a tanárok hogyan viszonyultak hozzá?

2021. júl. 7. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%

Miért érdekel ez téged?

Annak a problémája, akinek a fia vagy lány volt.

Nekünk kívülállóknak, semmi közünk ehhez.

2021. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
2odikba megölte a srác magát (felakasztotta magát fára) mert elutasította egy lány aki osztályunkba járt. Kicsit szomoru
2021. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen, bár évekkel azután, hogy kikerültünk az iskolából. Nem tudom, miért, nem is tartozik rám. Egy másik osztálytárs írta meg nekem.
2021. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Általánosban volt aki megkísérelte. Középsuliban pedig egy gyereknek sikerült is. Szerencsejáték-függősége volt ami miatt egy rakás embernek (köztük pár "gyereknek" az osztályból) tartozott és soha nem adta meg. Végül felakasztotta magát. Személy szerint soha nem kedveltem őt de a családját sajnáltam.
2021. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Igen, sírt az egész osztálya és, amikpr az osztályukból pár gyerekkel barátkozó lányt megkérdeztem, elmondta, hogy mi történt.


Akkor még nem volt hivatalos, hpgy öngyilkos lett, de ez voltaz első kérdésem, hogy öngyilkos lett-e.


Megdöbbentett.

2021. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%
Történt ilyen, bár különösebben nem rendített meg a dolog, mivel tudtam, hogy egy pitiáner dolog miatt csinálta.
2021. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Általános iskolai évfolyamtársam, gimi első évében öngyilkos lett.

Állítólag elkezdett drogozni, egy csaj visszautasította, amit nem bírt feldolgozni. Felakasztotta magát. Nem volt semmilyen hatással rám, nem álltunk közel.

Sírt, rítt mindenki, másnap már lef0sták.

2021. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

7, nálunk is hasonló volt az ötös kommentemben írt lány esetében, csak ott egy hétig bőgött az iskola, de igazából volt akit nem rázott meg, csak ő is elfilózott a halálon meg az öngyilkosságon. Mások is inkább csak ledöbbentek, hogy ilyen korán elment valaki.


Egy hétig poszolgatták hogy nyugodjon békében, meg készítettek róla videómontázst, aminek a 3/4-e irreleváns volt, mert nem is a lányról szólt, csak rajta volt a felvételen.


Meg lehetett érte mécsest gyújtani és készült kép, hogy a padján is mécsesek voltak.


Mindegy, a lényeg, hogy egy hét után senki se foglalkozott vele, éles váltás volt. Gondold el egy lányról pl azt hittük belebolondul olyan szomorú volt Facen, majd egy hét után már teljesen el is felejtette a lányt, tök vidám volt és vidám dolgokat posztolt.


Bemondtak a hangosbemondóba egy szöveget a lányról, de már csak annyi maradt másokban, hogy kifikázzak azt, aki a szöveget mondta.

2021. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Ja és a legdurvább az, hogy ősz volt, amikor meghalt a lány, tavasszal kitaláltak egy viccet a haláláról.


Hogy "Eddig gondjai voltak, de most már SÍNEN van az élete.".


Amikor ezt előadta nekem egy fiú, elmondtam, hogy ez nagyon nem vicces.

2021. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
#9 Ezt hívják fekete humornak. A humor egyébként sok esetben segíthet feldolgozni bizonyos traumákat, eseményeket, lehet számukra így könnyebb volt megbarátkozni azzal a gondolattal, hogy a lány meghalt
2021. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!