Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni koreaiakk...

Hol lehet ismerkedni koreaiakkal Szegeden?

Figyelt kérdés
Nem kapcsolatot szeretnék, és nem is vagyok koreaboo, hanem csak szeretném megismerni a kultúrájukat és a nyelvüket. Aki tud valamit, kérem írjon.

2021. szept. 8. 21:35
 1/10 anonim válasza:

Sehol, mivel Koreait nem találsz itt nálunk M.O.-n. Szegeden meg főleg.


Esetleg interneten nézz utána a kultúrájuknak és a nyelvüknek.

2021. szept. 8. 22:05
 2/10 anonim válasza:
Talán az egyetemen.
2021. szept. 8. 22:06
 3/10 anonim válasza:
Csak Budapesten
2021. szept. 8. 22:20
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig sokan élnek itt.
2021. szept. 8. 22:23
 5/10 anonim válasza:

Butaság hogy nincsenek. Budapest belvárosban sokan vannak. Koreai éttermek például tömve vannak koreaiakkal, nem a magyarokokból áll a fő vendégkörük.


Szegeden persze nehezebb, oda feltételezem csak "véletlen" kerülnek, ha egyáltalán vannak, hiszen szinte senki nem jön úgy mo-ra hogy ne Budapesten akarna élni.

2021. szept. 9. 00:33
 6/10 anonim válasza:
Szegeden sok koreai tanul a fogorvosi/orvosi egyetemen. Esetleg probalj meg valami Facebook csoportot keresni hatha. :)
2021. szept. 9. 10:48
 7/10 anonim válasza:
A koreaiak ugyanúgy ritka nép itt M.O.-n, mint akár csak a négerek, őket is néha látni, de a sok külföldi nép leginkább Budapestet látogatja intenzívebben.
2021. szept. 9. 12:38
 8/10 anonim válasza:

1. és 7.

Haha lol. Gyertek el Komáromba, itt nem ritka nép.

2021. szept. 10. 15:22
 9/10 anonim válasza:
Szegeden ismerkedtem meg egy kínai lánnyal akivel jártam évekig, de végülis szét mentünk. Egy buliban ismerkedtünk meg.
2021. szept. 12. 08:57
 10/10 anonim válasza:
Szegeden, a Kálvin téri református templomban, van istentiszteletük a koreaknik is. Angolul nagyon szépen beszélnek.
2021. szept. 13. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!