Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Egy Koreai fiúval fogok...

Egy Koreai fiúval fogok találkozni, valakinek van itt tapasztalata Koreaiakkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jovoheten talalkozok egy koreai sraccal, nagyon izgulok, szerintem o inkabb barati talalkozora gondol, tehat nem randi. Itt lakik budapesten mar fel eve, neten ismertem meg egy language-exchange appon keresztul! Etterembe megyunk (Koreai etterem) hogy illik, ki fizessen? Hivjam meg en, vagy mindenki a sajatjat fizesse? Illetve összességben valakinek van tapasztalata a Koreai fiukkal? :)
2018. ápr. 16. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond hogy szereted a kimcsit és rögtön bevágódsz nála! :)
2018. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Gondolom a találkozó végbement már, de gyanítom hogy fele fele arányban fizettetek. Nekem a koreai ismerőseim így szokták, kivéve ha randiról van szó, de ilyen kapcsolatom még nem volt koreaiakkal. Egyébként odaadóak, és nagyon kedvesek szoktak lenni. Összesen egy bökkenő van velük ha többet is szeretnél...


Ázsiai átlagban nekik a legkisebb, ha érted mire gondolok.

2018. ápr. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
O fizetett mindent, nagyon udvarias volt :) csak valamit nem ertek azota sem..
2018. ápr. 28. 09:54
 4/17 anonim válasza:
Mi az amit nem értesz?:)
2018. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Elvileg nagyon jol erezte magat, tobbszor is dicsert es tali utan elkerte a szamom, felhivott, 2napig beszelgettunk utana.. harmadik nap en irtam neki h mizus, akkor is beszelgettunk. Es most 4 napja nem ir :( fel sem ajanlotta hogy talizzunk, pedig elkoszonesnel azt irta hogy “i hope we can meet soon again if you’ll have time” :(
2018. ápr. 29. 14:57
 6/17 anonim válasza:
Érdekes, erre nem tudok neked magyarázatot adni sajnálom. Bár lehet mióta ez írtad már rég írt neked. Remélem összejön!
2018. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, irt :) majdnem minden nap ir, beszelunk, de a kovetkezo talit nem hozza fel :( en sem fogom...
2018. máj. 2. 12:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt tudni kell az ázsiaiakról hogy a szülőknek marha nagy befolyasuk van a gyerekük felett, és nagyon jellemző hogy nem fogadnák el ha a gyerekük egy nem-ázsiaival jönne össze. Lehet hogy ez is bejátszik.
2018. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezt hallottam, de ha már ide küldik a gyereküket tanulni (aki nem is olyan gyerek mert már 28 éves) akkor benne van a pakliban hogy megismer valakit 🤔😄
2018. máj. 2. 19:04
 10/17 A kérdező kommentje:
Meg azt is tudom, hogy ott például nagyon illedelmesek, abban sem vagyok biztos, hogy nem csak udvariasságból mondta hogy nagyon jól érezte magát, és hogy reméli hogy majd még találkozunk. Csak nem értem, mert udvariasságból nem kéne többször utalást tenni hogy majd még találkozhatunk 😯
2018. máj. 2. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!