Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Debrecenben élő Koreaiakkal...

Debrecenben élő Koreaiakkal való barátkozás! Többi Lent. Hogyan tudnék koreai barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy jó ideje élek halok a KPop ert es emiatt szeretnék megismerni koreai embereket. Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnek rájuk találni? Esetleg ismertek Koreai embereket aki szivesen baratkozna egy Magyar Kpop fangirl-el? es debrecenben el.


kb velem egy korosztalyban keresném a leendő külföldi barátomat. (14-22) mindegy hogy fiú lány űrlény.. csak koreai legyen az se baj ha japán, de első sorban koreaiakkal szeretnék beszélgetni mivel nagyon érdekel a kulturajuk és a nyelv. Előre is köszönöm :)



2017. ápr. 13. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem szeretik, ha csak ezért akarsz barátkozni velük.
2017. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

A koreai nem egy barátkozós, jópofizós nép.

Főleg ha így mész oda, hogy: jajaaaajjjjj én egy fangirl vagyok hihih...

Úhhh...

2017. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem elég gáz, hogy ezért akarsz koreaiakkal barátkozni. Egyébként a kolijuk környékén biztos sokat találsz, van nekik saját éttermük is, a Zing, ott mindig vannak egy csomóan.

Rám vagy 3 koreai is akart hajtani, az egyik az ÉTK könyvtárban. esetleg menj oda :D


a 14-22 nem egy korosztály. Ezek a fiatalok legalább 20 évesek. Ha 14 éves vagy, foglalkozz inkább a saját korosztályoddal.

2017. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Ne ezért akarj velük barátkozni, mert ha megkérdezik hogy miért szeretnél külföldivel barátkozni, és ezt mondod, tuti félreismernének téged.

Egyébként a Klinikán van egy Zing nevű koreai étterem, akörül található a kolijuk is, elég sok koreai van, és ha odamész barátkozni, szerintem nagyon szívesen beszélgetnek majd veled.

Én is nemsokára barátnőimmel szeretnék elmenni oda kipróbálni a koreai ételeket. ^^

2017. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi ha félreérthető volt a kérdésem. egyebkent 16 vagyok. azert akarok veluk baratkozni mert érdekel a kulturajuk közvetlen embereknek tartom őket. és tök jó lenne ha lenne egy olyan barátságom ami utana sokaig megmarad akar levelező barátként is. ezt leszamitva természetesen ugyanolyan emberek tehat attol hogy azsiaiak meg nem fogok rajuk egy menosegre utalo targykent tekinteni csak szimplan szeretnék megismerkdeni azzal hogy valojaban milyen emberek.
2017. ápr. 13. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerte a városban sok koreait láthatsz, de valóban a Zing a legjobb ötlet, ott koncentráltabban fordulnak elő:)
2017. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!