Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak tudatos szeretőtartók?

Vannak tudatos szeretőtartók?

Figyelt kérdés

Van akinek plusz izgalmat ad, hogy tudatosan szeretőt tart? Hogy nem fellángolás, hanem hideg fejjel direkt keres valakit?


26F



2021. okt. 12. 16:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az már egy másik téma.
2021. okt. 12. 19:51
 12/16 anonim válasza:
Na mégis milyen téma?
2021. okt. 13. 00:03
 13/16 anonim válasza:
Volt, vagy 10-15 szeretőm. Hozzá teszem, egyiket sem szerettem. Számomra szép, kívánatosak voltak, de ennek a szerelemhez semmi köze. Kettő volt, akiket nem tartottam szépnek, kívánatosnak, inkább megsajnáltam őket, azért mentem bele. Hozzá teszem, egyszer sem én mondtam ki, hogy legyen testi kapcsolat. Nagyon sok nővel beszélgettem már. Elképesztő, hány nő van kapcsolatban simán szexuális tárgynak tekintve, vagy elhanyagolva pár év kapcsolat után. Mind ezek ellenére mai napig csak is a páromat szeretem.
2021. okt. 13. 13:39
 14/16 anonim válasza:

Szia. Vannak vagyok. Mindent meg kapok az asszonytól. De hiányzik az izgalom a vadász ösztön ami hajt. Csak sex semmi érzelem nincs és így is nagyon jó dolog.


53 F

2021. okt. 13. 14:26
 15/16 anonim válasza:
Vannak
2021. okt. 13. 20:24
 16/16 anonim válasza:

Én így vagyok vele.

A szívem túl nagy, hogy csak egy maroknyi ember igya a fényét.

2021. okt. 22. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!