Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Arab származású srácokkal hol...

Arab származású srácokkal hol szokás ismerkedni szerintetek? (Budapesten kèrdezem helyileg

Figyelt kérdés

Itt vagy priviben,

Köszönöm a válaszokat :)


2021. okt. 24. 00:31
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:

Nem akarlak kiábrándítani de ezek a palik nem tisztelik a nőket egyáltalán hanem csak használják amíg jó nekik és mikor már nem kell akkor körbeadják vagy egyszerűen egy hazugsággal lerázzák pl haza kell mennie és nem tudja mikor jön de közben nem is megy haza hanem csak téged akar leterelni magáról.Haverjának is beajánl és ő rád megy, persze nem fogja az orrodra kötni ha nem ismered hogy ő xy-nak a barátja XD Aztán szépen kipróbál és dob és jókat röhögnek rajtad hogy milyen idióta vagy.Ezt hallottam már több helyről is hogy ezt csinálják pfújjj

Ők teljesen máshogy gondolkodnak kb mindenről hiába adja elő a modern pasit,el ne hidd!Ha a felesége volnál és elvinne haza akkor megtudnád milyen ő valójában.Láttál gondolom ilyen filmeket,nem véletlen

2021. okt. 24. 08:00
 12/40 anonim válasza:
Szofi választása 🙂
2021. okt. 24. 08:32
 13/40 anonim válasza:
Az amúgy teljesen igaz, hogy ők nem fognak amúgy magyar lánnyal hosszú távra tervezni. Használják amíg jó, de túl erősek a hagyományaik, nem fog keresztény nőt elvenni, így komolyan se gondolják, de qrnak egyet-kettőt
2021. okt. 24. 11:14
 14/40 anonim válasza:
Hülyeség. Arab barátom most kérte meg a kezem nemrég 😂
2021. okt. 24. 11:16
 15/40 anonim válasza:

Kíváncsi leszek meg is lesz-e az esküvő.

De ha így is lesz, nem hülyeség. A többség olyan mint írták. Még azt is elképzelhetőnek tartom hogy a te arab barátot keresztény országban nőtt fel

2021. okt. 24. 11:24
 16/40 anonim válasza:
Nem keresztény országban nőtt fel. Ő muszlim én meg ateista vagyok.
2021. okt. 24. 11:43
 17/40 anonim válasza:

"Ő muszlim én meg ateista vagyok."


Akkor csak azért vett el, hogy hazavihessen és halálra verhessen. :D Persze csak miután az összes haverja végigment rajtad. Jó szórakozást nekik is, neked is! :)

2021. okt. 24. 11:58
 18/40 anonim válasza:

Rosszindulatú beteg emberek vagytok :(

Ennyi rosszat kívánni a másiknak gratulálok :(

2021. okt. 24. 14:29
 19/40 anonim válasza:
Nem rosszindulatúak vagyunk, csak reálisabban látjuk a helyzetet nem borítja el az agyunkat a rózsaszín köd, mint a kérdezőnek, aki talán valami sorozat vagy könyv hatására belezúgott az összes arab pasiba. Meg szerintem a legtöbben úgy írtunk ide - én legalábbis biztos - hogy a környezetünkben láttunk már pár ilyen esetet.
2021. okt. 24. 14:33
 20/40 anonim válasza:

Mindeni úgy éli az életét ahogy szeretné. Nem kell nézni ha nem tetszik és válaszolni se kötelezö.

Szerintem tele van ez az oldal 12 évesekkel azért ilyen a színvonal :)))

Nincs értelme kérdést beírni

De csak hogy örüljetek megfogadom a tanácsotokat és ígérem nem arab hanem fekere fiúkkal fogok csak ismerkedni :)))

2021. okt. 24. 14:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!