Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Arab származású srácokkal hol...

Arab származású srácokkal hol szokás ismerkedni szerintetek? (Budapesten kèrdezem helyileg

Figyelt kérdés

Itt vagy priviben,

Köszönöm a válaszokat :)


2021. okt. 24. 00:31
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:

Ez nem rasszizmus.

Persze kivételek akadnak, de ne gondoljuk hogy mindenki kivétel. Nem azért nem kedvelik/jük őket mert barnák, hanem mert erőszakos nép. Ez nem rasszizmus. Az én fogorvosom is arab, egyáltalán nem zavar mert az orvosom de együtt élni nem szeretnék vele.

Amúgy nézd meg Francia országot. Lassan élhetetlen az egész. Mégegyszer megismétlem, nem a kivételek miatt. Vannak olyan arabok is akik keresztények. Azokkal sincs semmi probléma.

2021. okt. 24. 21:04
 32/40 anonim válasza:

Tökmindegy mit mondunk szerintem, a kérdezőnek ezt a saját bőrén kell tapasztalnia, addig mindegy mit írunk ide, meg ki hány horrorsztorit mesél el, csak csúnya gonosz rasszisták leszünk. :D

Amúgy az én fogorvosom is arab. :) Az egyik legjobb barátom pedig török, de szintén muszlim. Mint barátot imádom, de soha nem jönnék össze vele. Épp elég rálátásom van a kapcsolataira, meg hogy hogyan kezeli azokat a lányokat, akikkel randizgat. Sajnálom az összes csajt, akikkel dolga volt, pláne amelyiket majd feleségül veszi. :D

2021. okt. 24. 21:44
 33/40 anonim válasza:

#30

És akiket ismersz hogy arab ferjuk van ők európai módra élnek?

És ezek szerint ezek teljesen jól működnek ?

Köszi a választ :)

Gondolom ők közeli ismerőseid

2021. okt. 24. 23:53
 34/40 anonim válasza:

#31

Akkor miert nem kedvelik őket?

Vagy te személy szerint miért nem kedveled őket?

Miért gondolod hogy erőszakosak?

Nekem rossz tapasztalatom velük nincs bár mindig kicsit nyomulósakba botlottam, mikor találkoztam velük, de ez csak elég ritkán volt, mivel arrafelé egyáltalan nem laknak amerre én lakom

2021. okt. 25. 00:05
 35/40 anonim válasza:

#32

Azt el se tudnád mondjuk képzelni hogy a saját bőrömön valami pozitívat tapasztalok meg?

Bocsi de ez kicsit nevetséges gondolat

De azt főleg nem értem miert avatkozol ebbe bele, semmi közöd hozzá kivel ismerkedem, miért kell ijeszgetni, és nem is ezt kerdeztem hogy te mit gondolsz róluk

Nem kell kioktatnod, és bele avatkoznod, mi értelne ennek?

Én csak feltettem egy kérdést, erre nekem rontottál, mintha nem lenne jogom azzal ismerkedni akivel szeretnék

2021. okt. 25. 00:14
 36/40 anonim válasza:

#32

Ja és köszi de egyáltalan nem érdekel mi zajlik a barAti társaságodban hadd ne érdekeljen már de az lenne a legjobb ha nem akarnál mindenáron beleavatkozni az életembe, esti mesét pedig magam is ki tudok találni ahhoz nem kell a te fantáziád, de majd mindjárt elhiszem hogy arab barátaim vannak amikor ilyen véleményed van róluk :)

És ne hidd már azt hogy rászorulok a tanácsaidra, könyörgom vadidegen ember vagy számomra nehogy már azt hidd hogy bármit is adok a szavadra

2021. okt. 25. 00:25
 37/40 anonim válasza:
Szofi, azzal ismerkedsz, akivel akarsz, sőt, most már inkább könyörögve kérünk, vesd oda magad néhány arab pasinak és mindenki boldog lesz.
2021. okt. 25. 00:29
 38/40 anonim válasza:

#37

Nem szoktam odavetni magam senkinek.

Nem tudom miért kell ilyen megalázóan állni a másikhoz :(

2021. okt. 25. 00:41
 39/40 anonim válasza:

#37

A többes számot sem értem, senkiknek se szoktam odavetni magam.

De a legjobban azt nem értem és az esik rosszul hogy úgy viselkedtej mintha minden lány aki szóba áll arabokkal az egy utolsó senki és még idióta is amiért szóba áll velük. Tényleg nem értem miért van ez. Vagy most mi rosszat kérdeztem ezzel

2021. okt. 25. 00:47
 40/40 anonim válasza:

#14

Akkor ezek szerint ti jól meg vagytok

Ő teljesen európai?

2021. okt. 25. 01:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!