Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mi a jobb, a hazugság vagy az...

Mi a jobb, a hazugság vagy az őszinteség? 17/F

Figyelt kérdés

Csókolóztam egy lánnyal egy buliban, cseréltünk számokat de később rájöttem hogy bármennyire is fáj nem tudnánk semmibe se kezdeni. Irtózatosan bejön, teljesen az én típusom de már egy ideje beszélek egy másik lánnyal (egy randin is voltunk), akiért habár nem olyan szenvedélyesen rajongok és külsőleg nem *ennyire* az esetem, mégis alakulnak a dolgok. Ő egy kiegyensúlyozott, aranyos, kedves lány, míg akivel a buliban találkoztam minden hétvégén bulizik, nem tudja mit csinál gimi után és en bloc a "mának él". Még a partin mondta hogy nagyon szimpatikus vagyok, és feltétlen beszéljünk még, ezen a ponton már mindketten józanok voltunk. Másnap el is kezdtünk írogatni egymásnak.


Namármost, én itt nem azon gondolkodom hogy kivel éljem le az életem, de az utóbbi csajnak megmondtam kerek perec őszintén, hogy nagyon élveztem ami a buliban történt és borzasztóan fáj, de nem tudom továbbvinni a dolgot, és hogy sajnálom hogy ennek így kellett lennie. Részletesen nem tértem ki miért, de nem is mondtam azt hogy messze lakik, részeg voltam és csak a pia beszélt belőlem vagy ilyesmi. Jó döntés volt, vagy inkább hazudnom kellett volna?

(Fontos részlet meg hogy a szóban forgó lány kicsit kerekdedebb volt, de hát pont ez az én esetem, úgyhogy igyekeztem azt is hangsúlyozni hogy nem ez a gond, nehogy rosszul érezze magát vagy bármi...)



2021. nov. 29. 01:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
Maga a sztori nem is annyira lényeges, őszinteség mindig jobb.
2021. nov. 29. 02:44
 2/11 anonim válasza:
Szerintem sz őszinteség legjobb. Hidd el, jól döntöttél! És az a másik lány még meg fogja köszönni, hogy egy ilyen értelmes barátja van!
2021. nov. 29. 06:29
 3/11 anonim válasza:
Minden elismerésem a tiéd, hogy ennyire nyíltan, őszintén és korrekt, nem bunkó módon elmondtad neki, mi a helyzet.
2021. nov. 29. 09:20
 4/11 anonim válasza:
Nem ismerve a másik félt, nehéz véleményt mondani. Vannak emberek, akik szeretik hallani azt a hazugságot, ami a saját magukról alkotott "önképet" tovább szépítik (még ha az nem is igaz)..
2021. nov. 29. 11:47
 5/11 anonim válasza:
Szerintem jó hogy őszinte voltál, mellesleg sajnálom hogy így alakult.
2021. nov. 29. 11:55
 6/11 anonim válasza:
Jobb az őszinteség, és nincs is itt semmi olyan, amit ne mondhatnál el őszintén.
2021. nov. 29. 12:46
 7/11 anonim válasza:
Az őszinteség mindig(általában) jobb.
2021. nov. 29. 13:53
 8/11 anonim válasza:
Ha őszintén megírod neki hogy mi volt a gond akkor szerintem biztosabb hogy nem fog mindenféle téves feltételezésekbe bonyolódni és nem fogja magában keresni a hibát.
2021. nov. 29. 16:11
 9/11 anonim válasza:
egyszerre kettővel kapcsolatban nem lett volna jobb? És egy hónap után dönthettél volna
2021. nov. 29. 19:50
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ezek szerint tényleg jól döntöttem hogy az őszinteséget választottam... Nagy kő esett le a szívemről.
2021. nov. 30. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!