Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hazudtam neki a koromról,...

Hazudtam neki a koromról, hogy valljam be?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy van egy 24 éves jó barátom aki úgy tudja 19 vagyok de igazából csak 16. Nem terveztem, hogy hazudok neki erről de kiderült, hogy a barátom egyik haverjának az én barátnőm azt mondta 19 vagyok azért mert nem akarta, hogy lenézzenek, szóval nem akartam bajba keverni a barátnőmet így a barátomnak (haver) is ezt mondtam. Azota eltelt fél év kisebb nagyobb kihagyásokkal találkoztunk és most megint fogunk. Elszeretném neki mondani az igazat mert nem szeretnék se neki sem magamnak tovább hazudni. Tudom hogy nincs rá nagy esély, hogy a barátságunk megmarad. Azonban nem tudom, hogy lenne megfelelő ezt tálalni. Ti hogyan kezelnétek a helyzetet? Mit mondanátok?

2021. nov. 14. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ugyanezt ugyanígy
2021. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Így e: "Wanna hear a fun fact? Am 16 vagyok, lmaooooo"
2021. nov. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!