Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha interneten a férfiak csak...

Girlll3 kérdése:

Ha interneten a férfiak csak szexet akarnak és a szórakozóhelyeken is, hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mármint olyanokkal, akik komolyabbat akarnak. Nőtársaimtól kérdezem,hogy hol ismertétek meg a párotokat és adtatok-e esélyt olyannak, aki komolytalanul indított, s esetleg lett-e belőle komoly kapcsolat?

2021. dec. 14. 21:42
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:

Aki komolytalanul indít, az egyáltalán nem alkalmas semmilyen párkapcsolatra! Aki ilyeneket mond, hogy majd ami alakul, ő mindenben benne van, ez mind bullshit! Csak dugni akar.

Baráti társaságon keresztül a legjobb ismerkedni. A barátaid barátai, meg azoknak a barátai nem fognak hitegetni, mert azzal nem csak te csalódnál bennük, (ez nem szokta érdekelni a pasikat) hanem az egész társaság.

2021. dec. 14. 21:47
 2/34 anonim válasza:

Tudom, hogy a nőtársaidat kérdezted, de azért válaszolok férfiként is!


Ez nem a helytől függ, hanem a személytől, helyzettől, partnertől.


Voltam olyan élethelyzetben amikor csak szexet akartam, és voltam olyanban, amikor komolyat. Van olyan nő akitől csak szexet akarok, és van olyan, aki azonnal feleségül vennék!

2021. dec. 14. 21:51
 3/34 anonim válasza:

Ez egy elég buta kérdés. Az interneten IS vannak és a szórakozó helyen IS vannak olyan férfiak, akik csak szexet akarnak. Ez mindenhol így lesz, akárhová is mész. Nem a hely határozza meg. Lehet, hogy egy könyvtárban is egy éjszakás kalandot keresnek majd többen.


De ezek a jóképű, nagy dumás, laza srácok, akikre minden nő vágyik. És nem veszik tőlük észre Csabikát, mert neki nem a Brooklyn hídon vannak képei Tinderen és ezért támasztja egyedül a bár pultot egyedül Lacika is a szórakozó helyen.

2021. dec. 14. 21:51
 4/34 anonim válasza:
Hagyjuk már ezt a baromságot, hogy a jóképű, szociális srácok f@szfejek, az ellentéteik meg annyira csodálatosak...annyira egysíkú, a világ nem ilyen.
2021. dec. 14. 21:55
 5/34 A kérdező kommentje:
3-as! Nem a Brooklyn-híd a lényeg, hanem az összhatás. Bejön-e és hogy viszonyul hozzám. Ba... hatom a Brooklyn hídat, ha egy paraszt vagy semmi érzelemkimutatásra nem képes.
2021. dec. 14. 21:56
 6/34 A kérdező kommentje:
4-es! Egyébként ez így van. Az is egy általánosítás.
2021. dec. 14. 21:59
 7/34 anonim válasza:
4-es. Nem mondtam, hogy f*szfejek. Csak, hogy nagyobb esélyük van. Ezért hamarabb találnak párt, azok, akik nem csak egy éjszakás kalandra vágynak ezért hamarabb foglaltak is.
2021. dec. 14. 22:02
 8/34 anonim válasza:
Akkor álljon itt az én példám, aki mindig csak ismerkedni akart, nő barátokat és ESETLEG párt keresni, aztán a többi gyökér miatt én szívtam meg a bizalmatlanságot...
2021. dec. 14. 22:08
 9/34 anonim válasza:

5. A Brooklyn híd csak egy példa volt, mert én viszont paraszt vagyok és így fogalmaztam. De a te szójárásoddal Brooklyn híd = Jobb az összképe a profiljának, jobb a megjelenése. Ebből kifolyólag jobban nyitott vagy rá, hogy megismerd, mint mondjuk aki annyira nem szerencsés külsőre. De lehet, hogy az utóbbi személyisége pedig jobban passzolna hozzád.


De mielőtt bárki letámad, nem azt mondom, hogy felszínes vagy. Csak így működik a világ.

2021. dec. 14. 22:08
 10/34 A kérdező kommentje:
9-es!Férfiak is így működnek, sőt barátkozásnál is ez van....
2021. dec. 14. 22:14
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!